Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

З 25 січня по 17 лютого 2021 р. представник Об'єднання організацій роботодавців Донецької області в особі заступника голови Ради Гайдукова Вадима пройшов онлайн-курс з розвитку вміння вести переговори між профспілками і роботодавцями "Навички ефективного ведення колективних переговорів», який проводився Міжнародним навчальним центром Міжнародної організації праці.

Метінвест став власником Покровської вугільної групи. Експерти кажуть, що це дозволить компанії зменшити залежність України від імпорту коксівного вігулля.

20 січня 2021 року була проведена робоча зустріч керівника Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко з Головою Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайлом Цурканом, як основним замовником від бізнесу. Під час діалогу були обговорені результати спільної діяльності у 2020 році та окреслені напрямки роботи на 2021 рік.

21 грудня 2020 року виповнюється 30 років Державній службі зайнятості України. 

З ювілеєм організацію привітав голова Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайло Цуркан.

13 жовтня 2020 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулись слухання на тему «Проблеми реформування системи пенсійного забезпечення».

У заході, який проходив у режимі відеоконференції, взяв участь Голова Донецької обласної організації роботодавців Михайло Цуркан.