Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Онлайн-курс Міжнародного навчального центру МОП "Навички ефективного ведення колективних переговорів» для українських роботодавців

З 25 січня по 17 лютого 2021 р. представник Об'єднання організацій роботодавців Донецької області в особі заступника голови Ради Гайдукова Вадима пройшов онлайн-курс з розвитку вміння вести переговори між профспілками і роботодавцями "Навички ефективного ведення колективних переговорів», який проводився Міжнародним навчальним центром Міжнародної організації праці.

Розвиток і просування колективних переговорів на всіх рівнях є ключовим фактором для встановлення продуктивних, справедливих і сталих трудових відносин. Однак, досягнення ефективності їх проведення часто ускладнюється через недостатність навичок ведення переговорів у їх учасників.

Конвенція про свободу асоціації та захист права на організацію, 1948 (№ 87), Конвенція про застосування принципів права на об'єднання в профспілки і на ведення колективних переговорів, 1949 (№ 98) являють собою основи для встановлення демократичних і сталих трудових відносин. Важливість поширення колективних переговорів визначена в Конвенції про сприяння колективним переговорам, 1981 (№ 154) і в супутній їй Рекомендації (№ 163). Вміння, знання і можливості вести переговори представників від організацій роботодавців і профспілок є найбільш значущими для попередження трудових конфліктів і досягнення таких цілей і домовленостей, які відповідають інтересам всіх учасників.

Ефективні навички з ведення переговорів - це не тільки «здоровий глузд». Такі навички можна придбати за допомогою поєднання теоретичних знань і застосування їх на практиці.

Пройдений курс МОП-МНЦ з розвитку вміння вести переговори надав можливість отримання як теоретичних, так і практичних знань з навичок і технік ведення переговорів. Курс дозволив вдосконалити вміння учасників вести переговори і, таким чином, сприяти досягненню позитивних для їх організацій результатів.

Сертификат МОТ