Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Сьогодні учасники Федерації роботодавців зустрілися із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економіки України Юлією Свириденко.

Відновлення українських міст, будівництво потребує впровадження сучасних технологій. Щодо важливості енергоефективних підходів будівництва дізналися в ході вебінару від президента Спілки покрівельників Латвії, члена Ради Міжнародної Федерації покрівельників Армандса Лієде.

За ініціативи Федерації Роботодавців України, Державної служби України з питань праці 23 березня був проведений черговий тематичний тренінг з імітацією реальних дій на при проведенні робіт з використанням навантажувачів (штабелеукладачів).
Цього разу тренінг проводився на виробничому об’єкті Фармацевтичного підприємства ТДВ "ІНТЕРХІМ" (Inerchem) (м. Одеса). Також участь у тренінгу взяли фахівці АТ «Одеський припортовий завод».

Співпраця освітніх майданчиків в сфері енергоефективного будівництва та роботодавців – це запорука успішного відновлення та подальшого зеленого курсу життя нашої країни.

Для швидкого відновлення України необхідні працівники з професійними навичками та знаннями. Це пріоритет. Саме це було зазначено Федерацією роботодавців України під час Запорізького регіонального круглого столу «Співпраця бізнесу і закладів ПТО Запорізької області у воєнний та повоєнний час: драйвери та передумови успіху».

За ініціативи Федерації роботодавців України та Державна служба України з питань праці 15 березня ц.р. на базі підприємства СП ТОВ «Модерн-Експо» було проведено навчальний тренінг з безпечного виконання робіт на висоті та базовим навиках промислового альпінізму.

Понад 66 тисяч українців пройшли опитування Комітету ВР з питань соціальної політики щодо застосування норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу” від 4 лютого 2021 року № 1213-IX.

Провели вебінар-нараду щодо навчальних програм для персоналу компаній з напрямку енергоефективних технологій за участі представників GIZ, Державного центру зайнятості та центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.