Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Енн Вескімяге та його колеги вже з перших днів війни почали допомагати нашій країні. На сьогодні близько 60 повністю обладнаних машин швидкої допомоги вони передали Україні, також максимально допомагають українським біженцям та від душі бажають нам якнайшвидшої перемоги.

За участі більш ніж 90 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій, профільних медійних установ та інших зацікавлених сторін відбувся черговий вебінар «Методика розроблення професійних стандартів. Частина І. Аналіз професійної діяльності. Продовження».

Федерація роботодавців України разом із представниками інших бізнес-асоціацій взяла участь у онлайн-зустрічі з Департаментом кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора з метою запровадження дієвого механізму захисту прав інтелектуальної власності інвесторів та зміцнення взаємодії між прокуратурою, правоохоронними органами та представниками бізнес-середовища.

Федерація роботодавців України продовжує роботу щодо проведення зустрічей, вебінарів та інших заходів задля впровадження дієвих механізмів підготовки кваліфікованих працівників відповідно до поточних та перспективних потреб економіки і ринку праці.

Офісом Генерального прокурора з метою нормалізації економічної ситуації в країні та створення сприятливих умов для залучення інвестицій після війни спільно з підрозділом із запобігання кіберзлочинності заплановано проведення 20 травня онлайн-зустрічі з інвесторами з метою запровадження дієвого механізму захисту прав інтелектуальної власності та зміцнення взаємодії між прокуратурою, правоохоронними органами та представниками бізнес-середовища.

Презентували новий проект ФРУ «Підтримуємо український народ та бізнес» разом із нашими міжнародними та українськими партнерами. Його ключова ідея - підтримка українців через виробництво в Україні.
Зазначили, що сьогодні для нашої країни дуже важлива підтримка світу.

Федерація роботодавців України та Асоціація підприємств-виробників техніки і обладнання для агропромислового комплексу Украгромаш закликали Мінекономіки на Мінагрополітики сприяти відновленню виплат за напрямом часткової компенсації вартості вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу.

Станом на 5 травня в Україні зареєстровано біля 420 тисяч безробітних, тоді як місяцем раніше їх було 270 тисяч. Проте, за оцінкою Федерації роботодавців України, реальний показник безробітних може становити до 500 тисяч, зазначив генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Діюча програма релокації підприємств, започаткована за ініціативи Кабінету Міністрів, у якій ФРУ бере активну участь, є ефективною, але потребує нагального вирішення ситуація з забезпеченням персоналом, кваліфікованими робітниками підприємств, які вже розпочали свою роботу або продовжують роботу в безпечних регіонах країни.

Федерація роботодавців України не лише продовжує працювати як ефективне об’єднання бізнесу, а й виконує функції штабу зі збору гуманітарної допомоги від міжнародного бізнесу, яка направляється в різні куточки України для потреб української армії, постраждалих від війни регіонів та внутрішньо переміщеним особам.