Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

5 грудня мільйони українців, у тому числі охоплені жахом діти, ховалися в бомбосховищах, коли над ними знову прогриміли російські ракети. Це був п’ятнадцятий раз з початку жовтня, коли українські міста та цивільна енергетична інфраструктура зазнали атаки.

Минулого тижня парламент ухвалив в другому читанні давно очікуваний роботодавцями «малий кодекс про надра» – законопроект № 4187, який модернізує державне регулювання надрокористування.

25 листопада 2022 року Урядом прийнято постанову № 1341 щодо продовження до 31 грудня 2023 року дії поточних технологічних нормативів викидів в атмосферне повітря для коксохімічного та агломераційного виробництва, виробництва скла.

Федерація продовжує активну співпрацю з європейськими обʼєднаннями бізнесу. У Брюселі зустрілися із заступником Генерального директора BusinessEurope Луісою Сантос та головою Офісу Конфедерації промисловості Данії (DI) в Брюселі Андреасом Брунсгаардом.

Попереду той, хто займається персоналом своєї компанії. Це аксіома, яка під час війна набула особливої гостроти. Постійна всебічна підтримка працівників, надання допомоги, облаштування безпечного місця роботи та професійний розвиток – актуальні та важливі чинники для діяльності компанії. Необхідно реалізовувати програми перенавчання працівників, підвищення їх кваліфікації. Наприкінці року важливо усвідомити, що буде далі та що потрібно для розвитку персоналу в наступний період.

На майданчику Європейського економічного і соціального комітету представили позицію бізнес-спільноти щодо реалізації Угоди про асоціацію Україна-ЄС та співпраці України і ЄС за іншими важливими напрямками двосторонньої співпраці.