Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Делегація Федерації роботодавців України минулого тижня працювала в Копенгагені разом із нашими друзями та партнерами з Конфедерації промисловості Данії та New Democracy Fund.

«Вартість життєвого циклу» – це спосіб розрахунку та порівняння реальної вартості тендерних пропозицій. Замість того, щоб зосередитись тільки на ціні закупівлі, ця концепція приймає до уваги інші витрати, які замовники будуть змушені понести.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Федерація роботодавців України висловлює глибоке занепокоєння щодо критичних ризиків для розвитку бізнесу, інвестиційного клімату та економічного розвитку в цілому, пов’язаних із можливим поверненням до розгляду та прийняттям проєкту Закону № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Якщо запитати випускника датського профтеху, де він навчався, ви не почуєте назву учбового закладу. Вам скажуть: "Я вчився у Carlsberg, Novonordisk, Danfoss, Trundfos" - тобто назвуть реальну компанію, частиною якої він є і був весь час свого навчання.

Минулої п’ятниці мали продуктивну зустріч в Офіс Генерального прокурора. Разом з Олексієм Бонюком, начальником департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій та Іриною Діденко, керівницею управління захисту інвестицій Департаменту, підбили попередні підсумки співробітництва цього року та обговорили завдання на найближче майбутнє.

Федерація роботодавців України, разом із Союзом хіміків України, ГО «Український союз промисловців і підприємців», Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», Українською аграрною конфедерацією (УАК) та ГС «Аграрний союз України» звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з приводу загрози виникнення гострого дефіциту мінеральних добрив, перш за все азотних, та галопуючого зростання ціни на них.

У п’ятницю, 19 листопада, Федерація провела онлайн-консультації з представниками Пенсійного фонду України, Національною службою здоров’я України та Фондом соціального страхування України. Участь у консультаціях взяли понад 45 бухгалтерів, фінансових директорів та працівників кадрових служб підприємств.