Ключові члени робочої комісії з підготовки
проекту Регіональної Угоди на 2019-2020 рр.:
СТОРОНА ОВВ | ||
---|---|---|
Вілінський Євген Семенович |
Перший заступник голови облдержадміністрації |
|
Токарева Олена Аркадіївна | Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації |
СТОРОНА РОБОТОДАВЦІВ | ||
---|---|---|
Цуркан Михайло Леонідович |
Голова Ради Об’єднання організацій роботдавців Донецької області |
|
Лишафаєв Андрій Сергійович | Заступник голови Ради Об’єднання організацій роботдавців Донецької області |
СТОРОНА ПРОФСПІЛОК | ||
---|---|---|
Самбурський Дмитро Вікторович |
Заступник голови Донецької обласної ради профспілок |
|
Кротов Ігор Станіславович | Заступник голови комітету Донецької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України |
Тристороння соціально-економічна рада:
1. Цуркан Михайло Леонідович – Голова Ради Об’єднання
2. Лишафаєв Андрій Сергійович – заступник Голови Об’єднання
3. Данілов Андрій Олександрович – начальник управління внутрішніх комунікацій ПрАТ «МК «Азовсталь»
4. Куліков Сергій Валерійович – начальник управління компенсацій та пільг ПрАТ «ММКІ»
5. Кєсарєв Сергій Володимирович – начальник управління з соціальних питань ПрАТ «ММКІ»
6. Зіновьєва Олена Анатоліївна – директор по персоналу та соціальним питанням ТОВ «МРМЗ»
7. Кармазін Борис Борисович - директор по персоналу та соціальним питанням ПрАТ «АКХЗ»
8. Кондалова Олена Миколаївна – начальник відділу організації праці та заробітної плати ПрАТ «АКХЗ»
9. Кізіло Віталій Олександрович – виконавчий директор ТОВ «НВО «ІНКОРіКо»
10. Туров Александр Анатолійович - керівник направлення по взаємодії з профспілковіми організаціями дирекції з видобутку вугілля ТОВ «ДТЕК ЕНЄРГО»
11. Рибальченко Дмитро Валерійович - заступник Голови Об’єднання
12. Шевченко Олександр Миколайович - голова Донецької обласної галузевої організації роботодавців вугільної промисловості
13. Газізова Тетяна Григорівна - менеджер по адміністративній діяльності АУП ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЬВУГІЛЛЯ»
14. Єрохін Артем Володимирович - заступник директора з сервісів Шахтоуправління «Белозірське» ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЬВУГІЛЛЯ»
15. Голота В’ячеслав Іванович - заступник директора з сервісів Шахтоуправління «Добропольске» ТОВ «ДТЕК ДОБРОПІЛЬВУГІЛЛЯ»