Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Енн Вескімяге та його колеги вже з перших днів війни почали допомагати нашій країні. На сьогодні близько 60 повністю обладнаних машин швидкої допомоги вони передали Україні, також максимально допомагають українським біженцям та від душі бажають нам якнайшвидшої перемоги.

За участі більш ніж 90 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій, профільних медійних установ та інших зацікавлених сторін відбувся черговий вебінар «Методика розроблення професійних стандартів. Частина І. Аналіз професійної діяльності. Продовження».

Федерація роботодавців України разом із представниками інших бізнес-асоціацій взяла участь у онлайн-зустрічі з Департаментом кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора з метою запровадження дієвого механізму захисту прав інтелектуальної власності інвесторів та зміцнення взаємодії між прокуратурою, правоохоронними органами та представниками бізнес-середовища.

Федерація роботодавців України продовжує роботу щодо проведення зустрічей, вебінарів та інших заходів задля впровадження дієвих механізмів підготовки кваліфікованих працівників відповідно до поточних та перспективних потреб економіки і ринку праці.

Офісом Генерального прокурора з метою нормалізації економічної ситуації в країні та створення сприятливих умов для залучення інвестицій після війни спільно з підрозділом із запобігання кіберзлочинності заплановано проведення 20 травня онлайн-зустрічі з інвесторами з метою запровадження дієвого механізму захисту прав інтелектуальної власності та зміцнення взаємодії між прокуратурою, правоохоронними органами та представниками бізнес-середовища.