Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Звернення ФРУ під час найбільшої зустрічі датського бізнесу

Сьогодні під час щорічної зустрічі з представниками бізнесу наших партнерів - Конфедерації промисловості Данії, яка офлайн та онлайн відбувалася в Копенгагені та ще кількох датських містах, до близько 400 присутніх менеджерів та власників компаній звернувся гендиректор ФРУ Руслан Іллічов. Він розповів нашим колегам про те, яка наразі ситуація в Україні, що робить бізнес у воєнних умовах, аби підтримати країну та її захисників, і чим сьогодні нам можуть допомогти наші датські друзі та ЄС в цілому.

«Дорогі наші датські друзі та союзники!

В Україні йде війна. Війна за свободу нашої країни та, без перебільшення, усього світу.

Минуло вже два тижні хоробрості та гордості за наших людей і військових.

Наша країна працює як єдиний механізм.

Агресор – безпринципний та безжальний, але сьогодні кожне наше місто – це місто герой.

Український бізнес стоїть пліч-о-пліч з народом, нашою армією, урядом, країною у боротьбі проти ворога, що прийшов на нашу землю.

Він працює навіть під час війни.

Дуже багато компаній продовжують платити зарплату в повному обсязі, а значна частина ще й здійснюють додаткові або авансові виплати.

Роботодавці

• підтримують армію та територіальну оборону:

• допомагають фінансово,

• підтримують працівників, які захищають країну,

• постачають продукти, послуги, ліки, засоби захисту та оборони

• допомагають територіальним громадам

• забезпечують роботу промисловості та зберігають робочі місця.

Мужність працівників наших компаній дозволяють в тилу та під обстрілами ворогів забезпечувати перевезення, зв'язок, постачання тепла, води, світла, продуктів та інших необхідних товарів.

Багато компаній переорієнтувалися на потреби війська та оборони міст і виробляють необхідні для цього речі.

Ми дякуємо усім нашим друзям за підтримку та допомогу. Данія та DI – давні та надійні партнери України та ФРУ.

За яку ще допомогу ми були би зараз дуже вдячні?

Безумовно, це гуманітарна допомога нашим людям – ліки, теплий одяг, продукти, вимоги щодо створення та дотримання окупантами зелених коридорів, допомога біженцям.

Але не менш важливою сьогодні є допомога в організації виробництва, технологіями, обладнанням для забезпечення виробництва продукції необхідної війську.
Віримо, що демократичний світ з Україною. Сьогодні надважливо підтримати та максимально прискорити членство нашої країни у ЄС – Україна виборола це право та підтвердила свою відданість демократії кров’ю.

Мають бути продовжені жорсткі економічні санкції проти росії, її ізоляція з усіх сфер взаємодії із цивілізованою світовою спільнотою.

Але найголовніше зараз – захист міжнародною спільнотою українського неба від смерті, що несуть ворожі повітряні та ракетні обстріли.

Нам необхідні сучасні ППО, літаки. Небо над Україною має бути закрито!

Ми обов’язково переможемо, повернемо всі наші землі та наших людей, багато з яких були сьогодні вимушені залишити країну.

Слава Україні! Героям Cлава!», - сказав гендиректор ФРУ.

Присутні були дуже зворушені зверненям.

"Ситуація жахлива, і ми повністю підтримуємо міжнародні санкції, які були введені для припинення абсолютно необґрунтованого вторгнення. Я хотів би дуже подякувати всім компаніям, великим і малим, які докладають зусиль, щоб допомогти в Україні. Ми повинні продовжувати надавати всю допомогу, яку ми можемо", - зазначив генеральний директор DI Ларс Сандал Соренсен.

Міністр торгівлі та промисловості Данії Саймон Колеруп також подякував данським компаніям за зусилля та допомогу, яку вони надають Україні.

Вдячні нашим колегам та партнерам за таку можливість звернутися до найбільшого річного зібрання датського бізнесу, за допомогу та підтримку, яку відчуіваємо щодня.

Все буде Україна!

ВІДЕО

 

03

04

05