Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зустрілися з Мером Вентспілса Янісом Вітоліньшем

Мер Вентспілса (Латвія) Яніс Вітоліньш вперше провів спільну зустріч з представниками Конфедерації роботодавців Латвії, керівниками бізнес компаній Вентспілса та Федерацією роботодавців України.

Регіон Балтійського моря – один з найбільш завантажених регіонів Європи. Вентспілс-портове латвійське місто. За даними Міністерства охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку і бізнесу Вентспілс двічі був першим у рейтингу сприятливих для інвестицій міст Латвії. Ventspils Digital Center працює над тестуванням і впровадженняv інноваційних, стійких та інтегрованих рішеннь для створення більш комфортного життя та роботи. Також у подальших планах розбудова потужного індустріального парку.

Крім того, за даними 2022 року Вентспілс – найбільш сприятливий для бізнесу муніципалітет. Зокрема, муніципалітет Вентспілса у вересні цього року підписав угоду про побратимство з Вінницькою міською радою.

В якості основних напрямків співпраці сприяння обміну досвідом і передової практики, було визначено наступне:

• Охорона навколишнього середовища та цивільний захист;

• Розвиток бізнесу;

• Економічний розвиток;

• Інформаційні технології (ІТ);

• Відновлювальна енергія.

Сприятливий бізнес-клімат міста, всебічна підтримка можуть допомогти українському бізнесу у розміщенню виробничих потужностей для релокації бізнесу, поширенню та розповсюдженні українських товарів, у налагодженні взаємних зв’язків у напрямку: виробництво готових металоконструкцій та комплектуючих, інжинірингова діяльність та відповідні технічні консультації, будівництво залізниць і метро, виробництво пластикових будівельних деталей, виробництво приладів і приладів для вимірювання, випробування, контролю та навігації, ремонт готових металевих виробів, будівництво суден і плавучих споруд, транспортно-логістичний термінал тощо.

Федерація роботодавців України спільно з партнерами з Конфедерації роботодавців Латвії продовжать проводити зустрічі для посилення можливостей українського бізнесу та відновлення економіки країни. Якщо вас цікавлять бізнес контакти, розбудова бізнесу спільно з латвійськими партнерами, нові ринку збуту продукції або логістичні маршрути -звертайтесь, Федерація роботодавців -це надійний партнер та завжди на зв’язку з вами!

0002

0005

0003

0004

0006