Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зустріч з президентом Фонду ЦСР ООН, послом Болонського Центру ЮНЕСКО Мауріціо Ароніка

У Федерації роботодавців України сьогодні відбулася зустріч з президентом Фонду ЦСР ООН, послом Болонського Центру ЮНЕСКО Мауріціо Ароніка.

Обговорювали Цілі Сталого Розвитку та тенденції у світовій практиці корпоративної соціальної відповідальності, у тому числі як один із шляхів мінімізації наслідків кризи для бізнесу.

Кожна країна має свої проблеми, які заважають їй рухатися вперед. Цілі Сталого розвитку пропонують підхід, заснований на реальних потребах кожної окремої держави.

Головна особливість — якщо раніше донори фінансували відповідні ініціативи, ця програма ООН базується на тому, що держави самі шукатимуть та розподілятимуть фінансування для досягнення цілей, кажуть експерти.

Кожен може зробити свій внесок, і зокрема бізнес.

Соціальне підприємництво — це бізнес, мета якого не лише приносити прибуток, але й виконувати певну соціальну місію.

Це не лише внесок у розвиток суспільства та країни, а й можливість відкривати нові ринки та розвиватися. Адже лояльність споживачів та увага інвесторів до такого бізнесу також вищі.

А ще — це можливість залучати фінансування та співпрацювати з міжнародними організаціями та фондами.

Презентуючи панові Ароніка Маніфест роботодавців України та План модернізації України, Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що вони дуже перекликаються з Цілями старого розвитку ООН.

Подолання бідності; гідна праця та економічне зростання; якісна освіта, інновації та екологія – все це є у наших програмних документах.

Тож ДОБРОБУТ ДЛЯ ВСІХ - наша спільна мета, до якої мають прагнути держави, бізнес та громадянське суспільство.

фотогалерея