Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Зміна головування в Українській стороні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС - настала черга роботодавців

Зміна головування в Українській стороні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС - настала черга роботодавців. Вітаємо директора Департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ Олександра Яворського з обранням Головою УС ПГС на наступні 10 місяців!

Дякуємо профспілковому сектору на чолі з Олександром Шубіним за гідне представництво Платформи у такий беспрецедентно складний час.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Платформа складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) - з іншої.

Платформа є одним із чотирьох основних органів Асоціації Україна – ЄС поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації.

Її основна мета - ефективна участь громадянського суспільства України у реалізації та моніторингу виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС