Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Жителям постраждалих від війни районів Харківської і Миколаївської областей надано підтримку від ФРУ та міжнародних партнерів

Федерація завершила перший етап міжнародного проекту «Допомагаємо українцям – підтримуємо український бізнес», в рамках якого виготовлено і надано жителям постраждалих районів Харківської і Миколаївської понад 3500 фуд-боксів з продуктами харчування.

Виробництво і надання допомоги здійснено за підтримки Міжнародної організації праці і проекту Міністерства закордонних справ Данії – Danida  в Україні.

Фуд-бокси виготовлено підприємствами – учасниками ФРУ з української сировини та українськими працівниками. Це дозволило, крім головного завдання проекту – допомоги людям, також підтримати українських промислових і сільськогосподарських виробників, зберегти робочі місця.

Доставку і надання фуд-боксів людям в координації з місцевою владою здійснили волонтери – працівники територіальних організацій і компаній – учасників ФРУ.

Федерація сьогодні продовжує діалог з міжнародними партнерами щодо розвитку проекту «Допомагаємо українцям – підтримуємо український бізнес» із залученням українських виробників для надання гуманітарної допомоги Україні.