Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Збереження трудового потенціалу- важливе стратегічне завдання для підприємств під час воєнного стану

Вивчаємо досвід наших латвійських партнерів.

У рамках партнерства ФРУ та Конфедерації роботодавців Латвії у Ризі відбувається практична підготовка 10 українських менторів з навчання на робочому місці (WBL): обмін досвідом, кращі практики та обговорення впровадження WBL.

Учора гості зустрічалися з керівництвом та експертами #LDDK та експертами #ФРУ, щоб дізнатися більше про внесок LDDK у розвиток професійної освіти, який реалізується через модель функціонування галузевих експертних рад, та проект співпраці #LDDK для закладів професійної освіти. і компанії з навчання на основі робочого середовища.

Реалізовуючи проект співпраці «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України» за підтримки Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки спільно з Федерацією роботодавців України, #LDDK має намір навчати українських експертів та передавати передовий досвід.

Для учасників практичної підготовки, які мають відношення до процесів регулювання професійних кваліфікацій від 8 потужних підприємств різних галузей економіки України, що безпосередньо реалізують проєкти дуальної форми навчання на виробництві, та державних установ (Національне Агентство кваліфікацій, Міністерство економіки України) запланована змістовна насичена триденна програма.

Українські експерти вже відвідали Ризьку технічну школу, яка є найбільшим центром професійного навчання в Латвії, та «Inchcape Motors Латвія» SIA, де мали змогу безпосередньо отримати інформацію про досвід взаємодії закладів освіти з роботодавцями та практичне впровадження моделі навчання на робочому місці на підприємстві.

Також відбулася зустріч з представниками бізнесу Латвії, які зацікавлені у подальшому розвитку ділового співробітництва з українськими компаніями.

Нагадаємо, З серпня 2022 року до кінця листопада Конфедерація роботодавців Латвії (LDDK) у співпраці з Федерацією роботодавців України (FEU) реалізує проєкт співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України» з метою підтримки відновлення Української Держави та розвитку бізнесу.

Однієї з основних цілей проєкту є підтримка та розвиток трудового потенціалу, людського капіталу в Україні. Розробка та впровадження програм підвищення кваліфікації, навчання дорослих. Розвиток навчальних центрів у регіонах.

001

003

004

005

006

007

008

009