Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Заява Міжнародної організації роботодавців щодо російської агресії проти України

Продовжують надходити листи підтримки та заяви від наших зарубіжних партнерів. Інформуємо про ситуацію, обговорюємо допомогу, необхідну нашій країні та роботодавцям.

Заява Міжнародної організації роботодавців щодо російської агресії проти України:

Міжнародна організація роботодавців (МОР) рішуче засуджує використання збройної сили, що порушує мир у всьому світі, глобальний багатосторонній порядок, територіальну цілісність, цінності, на яких побудована Організація Об’єднаних Націй.

МОР закликає Російську Федерацію негайно та безумовно поважати територіальну цілісність, кордони та суверенітет України. Це ті самі цінності, які світова бізнес-спільнота, через МОР, поважає та невтомно працює їх для підтримки. Ці цінності також є фундаментальними стовпами процвітання, економічного та соціального розвитку, досягнутими за останні десятиліття, небачені в попередні епохи.

МОР висловлює свою солідарність із українським народом, його компаніями та працівниками і готовий мобілізувати спільноту роботодавців для надання допомоги, закликати до відкриття та поваги до дотримання гуманітарних коридорів.

Детальніше за посиланням: https://www.ioe-emp.org/news/details/ioe-statement-on-ukraine-crisis