Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Як отримати державний грант на розвиток існуючого або створення нового переробного підприємства? Інформуємо, консультуємо, допомагаємо

Сьогодні як ніколи важливо зберігати та створювати нові робочі місця в Україні та розвивати переробне виробництво.

Наразі в Україні започатковано державну програму грантів для підприємців, які хочуть створити або розвинути свій бізнес у сфері переробки. Держава надає до 8 млн грн безповоротної допомоги для реалізації виробничих проектів (одноразово одному отримувачу з урахуванням пов’язаних із ним осіб).

Держпідтримка розвитку існуючого або створення нового переробного підприємства через надання гранту знайшла відображення у

   - прийнятих нормативних документах Уряду (постанова КМУ від 24.06.2022 №739 із змінами)

та

   - профільного міністерства (Мінекономіки) – розпорядника бюджетних коштів.

Безповоротна державна допомога надається на основі співфінансування з отримувачем проекту у відсотковому співвідношенні його вартості 70 х 30 (перші 1000 заявок), 50 х 50.

Щоб стати пошукувачем на отримання гранту, суб’єкту господарювання необхідно подати через Портал Дія заяву із зазначенням відповідних відомостей та додаванням:

- затвердженого переліку документів

- бізнес-плану за встановленою формою.

Після отримання позитивного рішення укладається договір про надання гранту.

За умовами програми учасники зобов’язані протягом 3 років з дня отримання гранту сплачувати податки, збори та ЄСВ у розмірі отриманих коштів та створити робочих місць із працевлаштуванням в кількості до 25-ти залежно від розміру наданого гранту.

Детальніше про це на індивідуальних семінарах, які ФРУ готується провести за вашими запитами.