Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Як оптимально організувати роботу з персоналом, сформувати відповідну команду на підприємстві?

Є багато питань, підходів. Під час співбесіди треба визначити відповідність кандидата, а саме його навичок та знань, цінностей вимогам компанії.

Організувати навчання, провести оцінку та створити умови для подальшого професійного та особистісного зростання. Особливо актуальними є питання роботи з персоналом, підтримки команди та швидкого перенавчання саме зараз, під час військового стану.

Федерація роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург- Передня Померанія за участю більш ніж 90 учасників провели третій вебінар «Навчання на підприємстві. Досвід Німеччини» в рамках серії вебінарів за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу».

Спікер вебінару – Керстен Бартельс (Німеччина), досвідчений практик, до 2021 року керівник відділу навчання та підвищення кваліфікації Volkswerft Strahlsund (судоремонтне підприємство), консультант і тренер для навчання в компанії, навчання тренерів та наставників. Модератор – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.

Також учасників вебінару привітав керівник проєкту від освітнього центру економіки землі Мекленбург-Передня Померанія пане Генрі Ціммерманн.

Під час вебінару були розглянуті наступні питання:

  • Процедури найму та відбору персоналу;

  • Тести на відповідність/придатність персоналу;

  • Системи оцінювання після проходження навчання на виробництві;

  • Атестація, екзамени та оцінка компетентності.

  • Організація та проведення навчання на підприємствах Німеччини.

Керстен Бартельс надав інформацію та поділився власними розробками як краще провести співбесіду, на що звертати увагу, надав приклади( структуру) характеристик працівника та загальнофедеральні принципи його оцінки. Також спікер поділився досвідом з організації навчальних центрів безпосередньо на підприємствах, адже керівником одного з них багато років був сам.

По завершенню презентації пане Керстен відповів на численні питання учасників.

Анонсуємо, що 30 серпня 2022 року о 14.00 буде проведено четвертий вебінар напрямку «Професійне навчання та розвиток людського капіталу» з Гюнтером Трепте за темою «Soft skills, які очікує ринок праці та роботодавці від працівників та здобувачів освіти. Цифрові навички та компетенції».

Також Федерація роботодавців України проводить індивідуальні консультації для підприємств щодо питань роботи з персоналом.

002

003

004

005

006