Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Взяли участь у 110 Сесії Міжнародної конференції праці - вищого органу Міжнародної організації праці

Говорили про те, що війна в Україні – це битва за свободу нашої країни проти російської агресії.

Жахливі руйнування, тисячі смертей, мільйони людей залишають свої домівки та нашу країну.

Тисячі компаній припинили виробництво, багато працюють не в повну силу.

Війна спричинила економічну та продовольчу кризу у світі.

"Українські роботодавці стоять пліч-о-пліч з народом, нашою армією, владою, країною. Ми бачимо, що демократичний світ з Україною. І ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтримку.

Роботодавці України підтримали Резолюцію Міжнародної організації праці про агресію російської федерації проти України. Вона, зокрема, визначила низку кроків для підтримки України та українських соціальних партнерів.

Економічні та політичні санкції проти росії мають продовжуватися. Як й її ізоляція від усього цивілізованого суспільства.

Основним завданням українських роботодавців разом з Урядом і профспілками є підтримка економіки та збереження робочих місць. 6 мільйонів громадян України були змушені залишити свої домівки та переїхати в інші країни. За оцінками Міжнародної організації праці, 5 мільйонів людей в Україні вже втратили роботу.

За підтримки міжнародних партнерів, МОП, ми повинні зробити все можливе, щоб вони в майбутньому повернулися в Україну та до своїх робочих місць.

Сьогодні багато говорять про післявоєнну відбудову України. Ми впевнені, що відбудова країни – це наші люди, власні виробничі та технологічні можливості. І сьогодні ми маємо говорити про робочі місця в Україні, практичні кроки для відновлення, економічні інструменти. Вони є ключовою частиною плану відновлення країни після війни. Тут нам можуть допомогти наші друзі з країн-членів МОП. Виробнича кооперація, розміщення замовлень в Україні, нові контракти. Все це дасть нашим людям роботу та впевненість у майбутньому.

Ми вдячні МОП та особисто її Генеральному директору за ініціативу переглянути проекти МОП в Україні відповідно до наших поточних потреб.

Понад 100 років МОП працює за принципами соціального партнерства та соціального діалогу.

Вони й сьогодні залишаються актуальними як в Україні, так і в усьому світі. І їх підтримують українські роботодавці", - заначив гендиректор ФРУ Руслан Іллічов.