Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Візію бізнесу стосовно основних законодавчих ініціатив та політик у сфері навколишнього природного середовища, клімату і зменшення викидів парникових газів

Сьогодні на засіданні комітету екології та розвитку зеленої економіки було презентовано Візію бізнесу стосовно основних законодавчих ініціатив та політик у сфері навколишнього природного середовища, клімату і зменшення викидів парникових газів.

Із вступним словом виступив Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов, який зазначив, що Візія буде дороговказом та визначатиме бачення та пропозиції українських роботодавців стосовно основних законодавчих ініціатив та політик у сфері навколишнього середовища та питань клімату.

Із презентацією зможе ознайомитись широке коло стейкхолдерів: громадські організації, професійні екологічні асоціаціі, міжнародні партнери, бізнес та, звісно ж, представники Уряду та Верховної Ради.
Цей документ буде «живим» та постійно змінюватиметься, тобто завжди буде змога відслідковувати актуальну позицію роботодавців на веб сайті федерації роботодавців.

Сподіваємось, що презентовані матеріали будуть сприйняті та враховані цільовою аудиторією.