Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Відвідали UKRAVIT SCIENCE PARК. Візит, що надихає

Візити до успішних, креативних та інноваційних компаній завжди надихають. А у нинішні непрості часи й поготів. Учора отримали вдосталь такого позитиву та натхнення.

За понад 20 років на ринку компанія Ukravit Science Park з невеликого виробництва в Черкасах перетворилась на найбільшого українського виробника засобів захисту рослин і мікродобрив.

Екскурсію провів для нас її очільник, член Ради Федерації роботодавців України Віталій Ільченко.

Побачили лабораторний комплекс, виробничі потужності компанії, те, як проводяться дослідження, створюються та виробляються українські ЗЗР і мікродобрива, та оцінили якість цих процесів.

«Інститут здоров’я рослин» — це унікальний проект UKRAVIT SCIENCE PARК, який дозволяє аграріям будувати свій бізнес на основі інноваційних наукових технологій. Він поєднує фундаментальні та галузеві дослідження, агробіологічний сервіс та навчально-наукову роботу.

Розробки тестують в унікальному демоцентрі, який являє собою комплекс підземних теплиць, фітотронних кімнат та кліматичних камер. Це дозволяє вирощувати культури в реальних умовах упродовж всього року. Протестовані препарати запускаються у виробництво.

Інститут працює у форматі «Green Chemistry» (зелена хімія). Це прогресивний підхід, який передбачає дбайливе ставлення до природи і максимальне зменшення використання шкідливих компонентів.

Наша сила – в єдності, переконані в компанії. Тому щоб допомогти друзям-аграріям виграти битву за врожай у цей непростий час, фахівці «Інституту здоров'я рослин» проводять відбір зразків для досліджень, роблять діагностику посівів, надають розгорнуті науково-обґрунтовані рекомендації, менеджери з технічної підтримки допомагають втілити їх безпосередньо на практиці – підбором гібриду чи сорту, пестицидів і добрив у критичні для рослин фенофази та багато іншого.

Тут готові і забезпечують українських аграріїв всіма необхідними ресурсами для отримання щедрих врожаїв і, що не менш важливо, якісним сервісом – широким комплексом досліджень, швидкою логістикою, комфортними фінансовими інструментами та професійним агрономічним супроводом фахівців.

Дуже приємно бачити, коли компанія навіть в умовах воєнного часу власним прикладом демонструє, що, попри всі складнощі та виклики, можливо бути успішними та ще й залишати простір для розвитку. Так тримати, друзі!

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011