Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Відбувся перший у поточному році податковий семінар

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування при Федерації роботодавців України, створений за підтримки Конфедерації промисловості Данії-Dansk Industri – DI, провів черговий безкоштовний для членів ФРУ семінар у форматі zoom-конференції під загальною назвою TAX-meeting на тему: «Податкове законодавство – поточне – перспективне» за участі податкового експерта, аудитора та партнера Аудиторської фірми «Капітал Плюс» - Тетяни Шевцової та Директора департаменту консалтингу Аудиторської фірми «Капітал Плюс» Даниленко Олександра.

Мета семінару – допомога у прийнятті зважених рішень в найскладніших і неординарних бізнес-ситуаціях, планування роботи підприємства без податкових ризиків, відповіді на актуальні питання членів Федерації.

Під час семінару розглядатись річна звітність, нові листи, роз’яснення, актуальні питання індивідуальних та узагальнюючих податкових консультацій, а також надавались вичерпні відповіді на проблемні питання податкового законодавства.

Наступний семінар Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування при ФРУ планує провести в наступному місяці.

Слідкуйте за анонсами.

seminar 28.01