Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Відбулась підсумкова зустріч у Конфедерації роботодавців Латвії

Під час навчального візиту в рамках спільного проєкту ФРУ та наших латвійських партнерів із практичної підготовки 10 менторів з навчання на робочому місці (WBL) відбулася підсумкова зустріч у Конфедерації роботодавців Латвії.

Представники Міністерства освіти, Міністерства економіки та Державного агентства зайнятості Латвії надали інформацію щодо аналізу ринку праці, розвитку професійної освіти та ролі галузевих рад, підготовки наставників для WBL, активних заходів щодо сприяння перекваліфікації та подальшого працевлаштування дорослого населення.

Учасники навчального візиту з України задали численні запитання та висловили побажання щодо продовження співпраці, детального вивчення латвійського досвіду та впровадження найкращих практик покращення професійної освіти та розвитку людського капіталу в Україні.

Нагадаємо, навчальний візит відбувся в рамках реалізації Конфедерацією роботодавців Латвії LDDK та Федерацією роботодавців України проєкту співробітництва Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України» з метою підтримки відновлення Української Держави та розвитку українського бізнесу.

Під час візиту його учасники відвідали низку відомих підприємств та учбових закладів Латвії, зокрема, Knauf Latvija , Rīgas Valsts tehnikums. Pieaugušo izglītības centrs, Schneider Electric, Olainfarm, House of hair.

001

002

003

004