Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Верховна Рада зробила перший системний крок для боротьби з рейдерством, «віджимом» власності бізнесу та зловживаннями! 314 голосів «за» законопроект №5141

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів на чолі з народним депутатом Галиною Янченко - заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики – зробили велику та важливу роботу.

Учора Верховна Рада, віддала 314 голосів "за" законопроект №5141 про обмеження АРМА у торгівлі арештованим майном.

Ключові норми законопроекту включають:

заборону продажу активів Агентством до вироку суду;

уточнення процедури зберігання та управління майном, яку сьогодні АРМА трактує на власний розсуд;

можливість власникам активів самостійно подати належно завірене рішення суду щодо скасування арешту для повернення майна законним власникам.

Вітаємо прийняття законопроекту у першому читанні та будемо дуже уважно стежити за його подальшою долею. Будемо наполягати, щоб народні депутати довели цю важливу справу до логічного завершення та якнайшвидше прийняли його в цілому! Щоб Закон вступив в силу і всі ці норми почали діяти.

Сподіваємося, що це унеможливіть сумнівні продажі активів, дозволить власникам, з майна яких знято арешти, оперативно повернути собі свою власність, а усім інвесторам – відчувати більшу впевненість у захисті своїх прав!

Дякуємо усім причетним!