Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Велика екосистема сервісів. Як Київстар впливає на розвиток економіки країни

Продовжуємо добру традицію зустрічей з нашими друзями та партнерами. Сьогодні побували в компанії "Kyivstar" та поспілкувалися з CEO компанії Олександром Комаровим і директором з регуляторного забезпечення Олександром Когутом.

Обговорили нашу подальшу взаємодію та напрямки спільної роботи.

Київстар стабільно входить до рейтингу кращих роботодавців, соціально відповідальних компаній та найбільших платників податків України.

Компанія – у двадцятці найбільших платників податків в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку України, забезпечивши понад 70 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 5,4 мільярдів доларів США інвестицій в розвиток телеком інфраструктури нашої країни.

Навіть у складні пандемійні 2020 та 2021 роки капітальні інвестиції Київстар склали понад 12 млрд грн.

Оператор надав на 80 млн грн допомоги суспільству та абонентам у боротьбі з Covid-19.

У грудні під час нашої головної зустрічі року – Ukrainian Employers Annual Meeting – ми з гордістю вручили ПрАТ Київстар заслужену нагороду переможця щорічного рейтингу ФРУ у номінації «За технологічність та інновації».

Сьогодні доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти людину, яка мешкає там, де немає зв'язку від "Київстару".

Цього найбільшого українського оператора телекомунікацій обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку, 1,1 млн українців є клієнтами фіксованого широкосмугового інтернету.

Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі понад 90% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар.

І це при тому, що ще на початку 2018 року Україна була єдиною країною Європи, де не було мобільного інтернету четвертого покоління.

За чотири роки Київстар побудував найбільшу в Україні мережу 4G.

Розвиток 4G прямо впливає на розвиток економіки країни, переконані експерти. Дослідження Світового банку свідчить, що при збільшенні проникнення інтернету на 10% економіка отримує додатково щонайменше 1-2% ВВП.

Компанія надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.

В компанії працює департамент з розробки IT-продуктів, адже це — стратегічний напрямок для Київстар.

Адже Київстар давно вже не просто мобільний оператор. Це велика екосистема сервісів, в тому числі Digital-послуг.

Дякуємо, колеги, що інвестуєте в Україну, розвиваєте її економіку та створюєте робочі місця, власним прикладом демонструючи, що таке відповідальна компанія-роботодавець!