Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

ВЕБІНАР: «Методика розроблення професійних стандартів. Частина ІІ. Оформлення та наповнення професійного стандарту»

Враховуючи важливість та роль професійного стандарту, Федерація роботодавців України спільно з Національним Агентством кваліфікацій продовжує проведення вебінарів з детального роз’яснення алгоритму підготовки та етапів розроблення професійного стандарту.

Чекаємо вас для продовження обговорення 01 червня 2022 о 14.00

«Методика розроблення професійних стандартів.

Частина ІІ. Оформлення та наповнення професійного стандарту»

Під час вебінару розглянемо:

Підходи до формування архітектури професійного стандарту

Рекомендації для порівняння професійних кваліфікацій з рівнями НРК

Вимоги, особливості та можливості оформлення загальних відомостей професійного стандарту

Обов’язковість/необов’язковість окремих складових професійного стандарту

Кодування в професійному стандарті

Також буде надано відповідь на питання, які були задані на попередніх вебінарах.


Спікер – член Національного агентства кваліфікацій Інна Осадчук.

Професійний стандарт- підґрунтя результатів праці та ефективності компанії!

Архітектура професійного стандарту. Чому він потрібен, навіщо це роботодавцям?

Що робити на робочому місці, обсяг функцій, завдань, модель поведінки, як платити та оцінювати. А може треба заздалегідь враховувати яким бути працівнику? На підставі чого готуються освітні програми?

Згідно положень закону 4147 професійний стандарт набуває найбільш пріоритетного стану, ніж кваліфікаційна характеристика за відповідною професією.

Для того, щоби майбутні працівники відповідали актуальним вимогам робочого місця треба підготувати фахівця відповідно до професійного стандарту .

Саме розробники визначають кількість, рівні та обсяги професійних кваліфікацій, а також вимоги до змісту та порядку навчання, тобто формують базу для розроблення освітнього стандарту і для роботи системи присвоєння/підтвердження професійних кваліфікацій в кваліфікаційних центрах.

Важливою складовою професійного стандарту є зміст блоку допуску до роботи за професією. Розробники можуть зазначати конкретні вимоги до документів про освіту, до результатів попереднього навчання з питань охорони праці чи за суміжними видами робіт, наявності відповідних документів, сертифікатів, вимоги щодо медичних протипоказань тощо.

 

До відома. 01 квітня Верховною Радою прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» (№ 4147), який унормовує наступні питання через внесення змін до КЗпП, Закон України «Про оплату праці», Закону України «Про освіту»:

• Пріоритетність професійного стандарту щодо кваліфікаційної характеристики (ст. 96 КЗпП та ст. 6 Закону України «Про оплату праці»);
• Розроблення та затвердження професійних стандартів саме розробниками (ст. 42 КЗпП);
• Інтеграція часткових кваліфікацій в трудове законодавство України (ст. 41, 21 КЗпП), а саме:
- внесення терміну «часткова кваліфікація» до КЗпП,
- прийняття до уваги при укладенні трудового договору виду занять (професія), повної або часткової професійної кваліфікації, якою володіє особа.
• Статус, склад, завдання, права Галузевих рад з розроблення професійних стандартів (ст. 391 Закону України «Про освіту»).

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/oHptGXQaakLgv8QW8

QR 01.06.2022