Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Уряд затвердив Порядок присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами. У документі враховано більшість зауважень ФРУ

Зроблено новий крок до сучасного ринку праці в Україні, який відповідатиме потребам роботодавців.

Уряд затвердив Порядок присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами. В документі враховано більшість зауважень ФРУ.

Необхідно розширювати індивідуальні траєкторії професійного розвитку й реалізації осіб, їх підготовки відповідно до потреб економіки та вимог суспільства.

Для того, щоб зросла мобільність та покращилася конкурентоспроможність на ринку праці, а дефіцит працівників з певними кваліфікаціями поступово зменшився, командою МОН за активної участі роботодавців підготовлено відповідний порядок.

Документом встановлено вимоги до процедур визнання результатів навчання, здобутих, зокрема, шляхом неформальної та інформальної освіти, та присвоєння й підтвердження відповідних професійних кваліфікацій вищезазначеними центрами.

Очікуємо найближчим часом затвердження Урядом постанови "Деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів", яка запустить процес створення кваліфікаційних центрів.