Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У ВР отримали пропозиції ФРУ щодо змін та доповнень до Закону України “Про публічні закупівлі”

Учора Верховна Рада прийняла законопроект у першому читанні. Виступаючи з трибуни, Степан Кубів звернув увагу, що законопроект є євроінтеграційним, але не є ідеальним. А тому потрібно удосконалити систему, зробити її більш прогресивною, захистити від недобросовісних учасників, врахувати застереження, зауваження та пропозиції, надані Федерацією роботодавців України.

 

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив:

«Добре, що Верховна Рада, зваживши всі «за» і «проти», прийняла рішення щодо необхідності другого читання законопроекту. Час, який до нього залишився, маємо використати, щоб внести у документ пропозиції бізнесу, які змінять модель публічних закупівель.

Зверніть увагу, ми не говоримо, що потрібні преференції для національного виробника. Ми говоримо, що політика публічних закупівель нашої країни має стимулювати всі компанії, українські та міжнародні, локалізувати виробництво в Україні. Ми не кажемо, що, якщо ви «чужі», ми вас не любимо. Ми раді всім, але приходьте сюди, інвестуйте в нашу економіку.

Це нормальна світова практика. Такі правила, наприклад, в США, Туреччині, в Китаї. Адже локалізація - це робочі місця, економічне зростання, надходження до бюджету».

Вже завтра у Федерації відбудеться засідання підкомітету з публічних закупівель Комітету з розвитку промисловості, держзакупівель та співпраці з державним сектором економіки. Запрошуємо бізнес активно долучитися до обговорення та внесення пропозицій до законопроекту. про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"