Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

У Копенгагені разом із Послом України в Королівстві Данія Михайлом Видойником провели важливу зустріч у МЗС Данії

Висловили вдячність за підтримку України Данією.

З початку війни данська допомога нашій країні становить понад 657 мільйонів євро.

Розповіли представникам Департаменту європейського сусідства данського МЗС про діяльність ФРУ від початку війни, про те, як роботодавці підтримують країну, ЗСУ, Уряд, тримають економічний фронт.

Про нашу ефективну співпрацю з данськими партнерами Федерації - Конфедерацією промисловості Данії та її нові напрямки.

Обговорили виклики, що сьогодні постали перед українською промисловістю та шляхи її підтримки нашими міжнародними партнерами.

Зокрема, важливість кооперації та партнерства, спільних проектів між данськими та українськими компаніями.

Наголосили на важливості early recovery - старту відновлення України вже сьогодні, пріоритетності збереження робочих місць та виготовлення товарів, необхідних для відновлення, спільно данськими та українським бізнесом.

Подякували за те, що DANIDA разом із МОП першими підтримали проект ФРУ "Підтримуємо Україну - підтримуємо український бізнес". Задіяні у ньому вітчизняні компанії виробили фуд-боксі, які розповсюджувалися в якості гуманітарної допомоги у регіонах, що постраждали від окупації. Таким чином ми не лише допомогли українцям, а й забезпечили роботою українські компанії та зберегли робочі місця.

Закликали поширити цей вдалий досвід на виробництво інших товарів, необхідних для гуманітарної допомоги, вітчизняними підприємствами.

Запропонували створити спеціальні програми для підтримки малого і середнього бізнесу, розвитку української переробної промисловості. Зокрема, одним із проектів може стати впровадження виробництва свинини за допомогою данських технологій і обладнання та племінного поголів'я і її переробка в Україні.

Обговорили програму відбудови України, наше бачення rebuild Ukraine. Донесли свою точку зору, що сьогодні, навіть в умовах війни, наша промисловість може бути надійним партнером для реалізації інфраструктурних та інших проектах.

Можемо брати участь спільно із данськими компаніями у відновленні енергопостачання, водопостачання, у виробництві техніки для постраждалих міст.

Підкреслили, що для на сьогодні зайнятість населення і відродження країни через промисловість - це пріоритет.

Дійшли згоди продовжувати нашу спіпрацю та координацію зусиль для того, щоб співробітництво між нашими країнами і далі успішно розвивалося.

02

03

04

05