Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Стратегічний план побудови економіки держави роботодавці втілюватимуть спільно з політиками - однодумцями

5 березня члени Федерації - представники стратегічних галузей промисловості України – зустрілися із народним депутатом, кандидатом у Президенти від Радикальної Партії Олегом Ляшком та презентували йому Маніфест роботодавців України.

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник озвучив позицію роботодавців щодо економічної ситуації в країні: вона в стані кризи, люди масово виїжджають за кордон в пошуках кращого життя. Отже вкрай необхідні зміни задля добробуту для всіх. І саме роботодавці знають, як це зробити. Саме тому і був написаний Маніфест роботодавців України – план розвитку економіки від представників реального бізнесу.

«Ми розуміємо, що суспільний добробут, конкурентні зарплати та стабільність життя неможливі без економічного зростання. Стратегічний план побудови держави життєво необхідний у сучасному конкурентному світі, в якому держави конкурують за ресурси, інвестиції, сировину і, перш за все – професійних та працелюбних людей. І ми запропонували власний план, в основі якого дуже конкретні речі», - зазначив Дмитро Олійник.

Олег Ляшко заявив, що повністю підтримує позицію Федерації роботодавців України та Маніфест роботодавців, основним завданням якого є захист інтересів національної економіки, підтримка вітчизняного виробника, створення високопродуктивних робочих місць і досягнення суспільного добробуту. Адже без сильної економіки не може бути успішної країни, підкреслив він.

Обговорили пакет законопроектів, прийняття яких є життєво необхідним для українських виробників. Слід зазначити, що найбільш визначальні важливі для промисловості законопроектів - авторства депутатів Радикальної партії та Олега Ляшка.

Федерація роботодавців та кандидат у Президенти України Олег Ляшко закріпили спільне розуміння напрямків розвитку вітчизняної економіки підписанням Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння. У ньому сторони домовились про просування ініціатив, що містяться в Маніфесті роботодавців (у тому числі шляхом прийняття відповідних законопроектів у Верховній Раді).

Олег Ляшко зазначив, що цей документ для нього є дороговказом для подальшої роботи у парламенті і втілення економічної політики, щоб Україна була заможною державою із сильною економікою, де створюються нові робочі місця і збільшується добробут кожної української сім'ї. Адже у цьому успіх нашої країни та її майбутнє.