Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Соціальний діалог - запорука розвитку економіки та велика відповідальність

Учора разом із нашими колегами з профспілок, Уряду, експертами з інших країн під час Міжнародної конференції «Подальший розвиток соціального діалогу як ключовий елемент європейської інтеграції України» говорили про соціальний діалог.

Вкотре зазначили, що працюємо у стовідсотково європейській системі соціальної моделі.

Понад 100 років тому представники світового бізнесу створили Міжнародну організацію роботодавців.

Були визначені ключові принципи розвитку руху роботодавців, частиною якого офіційно є ФРУ.

Це – гідна праця, прозорість, сталий розвиток, поєднання зусиль найманих роботодавців і працівників задля досягнення суспільного добробуту.

І саме цього ми прагнемо тут, в Україні.

А ще соціальний діалог – це дуже велика відповідальність.

Сьогодні ми - і профспілки, і роботодавці - для того, щоб мати можливість брати активну участь у формуванні соціальної та економічної політики, політики зайнятості, офіційно підтверджуємо, що ми представляємо мільйони людей, що за нами – мільйони робочих місць. Підтверджуємо свою репрезентативність на національному рівні.

Глобальна комісія з питань бізнесу та сталого розвитку зазначає, що жодна держава після пандемії без участі роботодавців і найманих працівників не зможе досягти нових точок зростання та цілей сталого розвитку.

Тож іншої альтернативи, ніж соціальний діалог між роботодавцями, профспілками та Урядом, для розвитку української економіки та соціально-економічного розвитку просто немає.

000

002

003

004

005