Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Щоб рухатися вперед бізнесу потрібно приділити особливу увагу роботі з людьми

Можливість виживання, стабілізації та розвитку компанії, країни забезпечують люди: своїми знаннями, навичками, відношенням до роботи тощо. Значення роботи з людьми важно переоцінити – це фундамент будь якої компанії, яка розуміє складові свого успіху.

Війне ще більше загострила ситуацію. Швидка адаптація, залученість, безпека, емоційний стан-всі ці питання стали головними для роботи з персоналом в військовий період. Принципово новим є погляд на безпечний робочий простір, увага до психологічного стану працівників та постійна комунікація.

Ситуація зараз вимагає стратегічних і водночас швидких рішень. Робота і команда стають тим фундаментом, який дає нам змогу триматись і не занепадати духом. Кожному працівнику необхідно впевнитися, що він виконує добре свою роботу та , головне, має підтримку керівника , колективу.

74 % компаній в Україні мають антикризові команди – такого висновку дійшла компанія «EY», одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надає аудиторські, консультаційні та юридичні послуги, провівши дослідження серед українських компаній, які працюють під час війни.

Адаптація колективу до нинішніх обставин – головна задача для кожного HR в Україні наразі. Яким чином це може покращити HR менеджмент під час війни?

Федерація роботодавців України розпочала серію зустрічей про досвід кращих HR практик. Першим спікером стала членкиня правління компанії АТ Latvijas Finieris, відповідальна за напрямок роботи з персоналом, Гуніта Мейєре.

Під час онлайн зустрічі, за участі більш ніж 60 фахівців з персоналу українських компаній, представників закладів освіти, громадських організацій. міського самоуправління були розглянуті такі питання:

• Latvijas Finieris Group – хто ми, що ми робимо, наші цінності та люди

• HR роль і команда як діловий партнер для керівників і співробітників

• Політика та система винагороди, що забезпечує співпрацю, досягнення цілей та стабільність

• Діяльність з навчання та розвитку – починаючи з вступу нових співробітників до тренінгів підвищення ефективності роботи та системи кваліфікації

• Управління продуктивністю – від формальної до неформальної діяльності, оцінка

• Залученість і благополуччя співробітників – від вимірювання до заходів для покращення

Гуніта Мейре детально надала інформацію та відповіді на питання щодо Leadership Index, причин звільнення персоналу, процесу перегляду заробітних плат, ключових проблем, з якими стикається, з її точки зору, HR. Велика кількість питань була про навчання персоналу інструментам Ощадливого виробництва: яка система навчання по Ощадливому виробництву? чи залучаєте наставників? чи підтверджує персонал кваліфікацію по Ощадливому виробництву? Це зрозуміло, тому що система ощадливого виробництва сприяє оптимізації бізнес процесів та дозволяє компанії бути більш ефективною. Цікавим виявився досвід компанії щодо навчання лідерів/керівників. Співпраця з АТ Latvijas Finieris надалі продовжиться з можливістю отримання детальних консультацій за найбільш затребуваними питаннями.

Довідково: Компанія АТ Latvijas Finieris з перших днів війні всіляко допомагає нашій країні та нашим біженцям у Латвії.

«З кожного купленого в Латвії кубічного метра березового шпону, який ми маємо можливість переробити на цінну експортну продукцію, ми спрямовуємо 5 євро на підтримку народу України. Ось як ми можемо допомогти разом у довгостроковій перспективі» https://www.finieris.lv/lv/sakums.

Зустріч відбулася за підтримки Конфедерації роботодавців Латвії в рамках реалізації проекту співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки «Підтримка організацій роботодавців для відновлення та зростання України» з метою підтримки відновлення Української Держави та розвитку бізнесу. У 2022 році проект отримав фінансування від Міністерства закордонних справ Латвії.

am en 1


Збережемо людський капітал. Разом заради перемоги та відновлення країни!

 

 07

 03

 04

 05

 06

08