Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Щоб не відставати від потреб ринку праці, освіта має оперативно реагувати на зміни

Розвиток технологій вимагає все нових кваліфікацій, вмінь і навичок. Цифровізація процесів, послуг, бізнесу, особистих і соціальних взаємодій створює зростаючу масу даних по всьому світу.

Сучасна аналітика, у тому числі HR аналітика потребує швидкого отримання інформації для побудови стратегій, поточних планів, прийняття відповідних рішень.

Освіта, аби не відставати від потреб ринку праці, має оперативно реагувати на зміни. Для підготовки фахівців у поточній та довгостроковій перспективі необхідно постійно аналізувати інформацію про попит ринку праці у кількісних та якісних показниках.

Мають бути у вільному доступі актуальні дані щодо попиту на ринку праці з урахуванням усіх існуючих платформ та баз даних: приватні кадрові портали, державні офіційні дані та інші, особливо в регіонально-галузевому контексті, а основне, на загальній для всіх платформі. Зараз ми маємо можливості отримати такі дані завдяки платформі ETF - BIG DATA LMI. Технології які використовуються платформою при аналізу прогнозування – це технології обробки великих даних та застосування штучного інтелекту.

Федерація роботодавців України спільно з Національним агентством кваліфікацій, за участю більш ніж 85 учасників, провели інформаційний вебінар «ETF – BIG DATA LMI. Інформаційна платформа ринку праці».

Модераторка заходу: Людмила Василега – директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців та ТОП-спікер – заступник Голови Національного агентства кваліфікацій Володимир Ковтунець.

Під час вебінару розглянули підходи щодо використання LMIS, а також функціонування та зміст платформи ETF – BIG DATA LMI.

Також Володимир Ковтунець наголосив на проблемах забезпечення надійності інформації, відсутності повноти відомостей, усунення повторів, групування даних тощо.

Людмила Василега в свою чергу зазначила, що для роботодавців важливо бачити щомісяця актуальну інформацію у форматі системного аналізу ринку праці в цілому по країні та окремим регіонам, але потрібно адаптувати дані платформи, її показники(критерії аналізу) під реалії та вимоги українського ринку праці.

Нагадаємо, практична реалізація проєкту ETF – BIG DATA LMI розпочалася в 2019 році з техніко-економічного аналізу онлайн-ринків праці України і Тунісу, внаслідок чого був складений всеосяжний звіт з оцінкою і рейтингом онлайн-порталів вакансій (OJV). Основною діяльністю в 2020 році в двох пілотних країнах (Україні та Тунісі) було створення інтегрованої системи збору, обробки, класифікації, аналізу і візуалізації даних (LMIS). Понад 3 мільйони онлайн-вакансій були зібрані (квітень 2022 року – червень 2022 року), оброблені та автоматично класифіковані за такими міжнародними класифікаціями, як ISCED 2011, NACE, NUTS / ISO та ISCO-ESCO, що надає унікальну інформацію про навички та професійну динаміку ринків праці Тунісу, України та Грузії.

Програма оновлює дані про аналіз ринку праці один раз на місяць.

Для ознайомлення:

ETF – BIG DATA LMI

001

003

004

005

006