Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Розвиток економіки України неможливий без ефективної взаємодії бізнесу, влади та громадськості

15 березня у Кременчуці під час зустрічі представників найбільших промислових підприємств різних галузей Полтавщини та очільників регіональних об'єднань організацій роботодавців з кандидатом у Президенти Юрієм Бойком та керівництвом Федерації відбулася презентація Маніфесту роботодавців України та обговорення найбільш болючих проблем вітчизняної промисловості, пошук шляхів вирішення яких є спільним стратегічним завданням виробничників.

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник нагадав, що Маніфест розроблено представниками реального бізнесу та провідними експертами в галузі економіки. Відбулася вже низка зустрічей за участі кандидатів у Президенти та підприємців з метою об'єднання зусиль задля прискореного економічного зростання та добробуту для всіх.

Позиція представників бізнесу була доволі емоційною, адже, як підкреслювали самі доповідачі, говорили про наболіле. Усі без виключення проблеми, озвучені присутніми під час засідання, є спільними для кожного з промислових виробництв України і потребують вирішення на рівні затвердження урядових програм, комплексної державної підтримки вітчизняного виробника.

Мова йде про й пошук нових і розширення вже існуючих ринків збуту продукції як важкої, так і легкої промисловості, використання інвестиційного потенціалу країни розвитку вітчизняного бізнесу. Обговорення важливих питань вкотре довело, що бізнес гостро відчуває відтік із країни кваліфікованих працівників та брак професійних кадрів. І це – ключовий виклик, який стоїть перед українськими роботодавцями.

Юрій Бойко зазначив, що його бачення та позиція Федерації щодо необхідності прискореного економічного зростання країни з тим, щоб зарплати наших працівників були конкурентними, а життя - стабільним, повністю співпадають. Адже лише таким чином можна вирішити проблему трудового потенціалу. 

Тож на завершення зустрічі був підписаний меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між кандидатом у Президенти України,  засновником "Опозиційної платформи - За життя" Юрієм Бойком та Федерацією роботодавців України. До Меморандуму додається пакет законопроектів, прийняття яких є неохідним для реалізації програми прискореного економічного розвитку, яку містить Маніфест роботодавців.