Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці закликали Мінсоцполітики та Фонд соцстрахування вжити заходів оперативного реагування на ситуацію з коронавірусом в Україні

Представницька сторона роботодавців в складі правління Фонду соціального страхування України звертається до Міністра соціальної політики та керівництва Фонду соцстрахування у зв’язку з тим, що в Україні вже зареєстровано випадки захворювання короновірусом Covid 19.

Ситуація із захворюваністю має ризики зростання та перехід в стан епідемії. Кабінетом Міністрів України вже запроваджено карантин на всій території України. Така ситуація потребує відповідного реагування з боку держаних інституцій, зокрема з боку Фонду соціального страхування України, який забезпечує виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності.

«У зв’язку з цим просимо Міністерство соціальної політики Україні, як орган державного нагляду, відповідно до законодавства, скликати позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України та винести на його розгляд питання щодо прийняття заходів оперативного реагування з боку Фонду на ситуацію що склалась, зокрема внесення змін до бюджету Фонду та формування резерву коштів на випадок епідемії, як того вимагає законодавство», - йдеться у листі Сторони роботодавців.

Також роботодавці закликають доручити Виконавчій дирекції Фонду підготувати відповідні пропозиції та матеріали до засідання правління Фонду.