Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Роботодавці мають бути рушійною силою на місцях в процесах регулювання регіональних ринків праці

Питання невідповідності пропозиції та попиту на ринку праці кваліфікованих робітників вже давно є актуальними в бізнес-середовищі.

  • Як змінити парадигму взаємодії закладів освіти та роботодавців?
  • Чому, не зважаючи на шалений попит на робітників робітничих професій, кожного року ми бачимо дисбаланс на ринку праці?

Цього тижня спільно з експертами ринку праці шукали відповіді на ці питання.

Під час HR-середи, організованої компанією GRC, координатор проєктів EU4Skills Генадій Русанов та директорка центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців Людмила Василега презентували HR директорам результати системного дослідження ринку праці «Кращі навички для сучасної України» у 10 регіонах, яке вперше відбулося у 2021 році за підтримки програми EU4Skills.

Під час дослідження було опитано більш ніж 12 тисяч роботодавців, здійснено експертну оцінку окремих видів економічної діяльності (27 фокус груп, 196 експертів, 13 секторів).

Основні показники опитування показали, що

  • 75 % роботодавців, не зважаючи на пандемію, наймали працівників,
  • 54% проводили перенавчання та підвищували кваліфікацію персоналу,
  • майже третина опитаних роботодавців мала суттєві проблеми з наймом працівників, через їх відсутність взагалі або недостатню кваліфікацію.

Усі роботодавці зазначили необхідність м’яких навичок( Soft skills) у кандидатів, головними було зазначено:

✅ орієнтація на результат

✅ робота в команді

✅ відповідальність.

«Роботодавцям необхідно брати активну участь в подібних дослідженнях, визначати свої актуальні потреби, виокремлювати необхідні навички у професіях, кваліфікаціях тощо, створювати рекомендації та бути рушійною силою прийняття рішень на місцях в процесах регулювання регіональних ринків праці», - зазначила під час свого виступу Людмила Василега.

Розвиток людського капіталу – це майбутнє економіки та країни в цілому. Федерація роботодавців підтримує бізнес, підтримує майбутнє.

002

003

004

005