Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча зустріч з Міністром інфраструктури

Зустрілися з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим. Обмінялися точками зору на важливі процеси у галузі. Переконалися, що маємо спільне бачення по всіх ключових напрямках можливої співпраці.

Зокрема обговорили Велике будівництво на залізниці. Адже модернізація УЗ – це великий нерозкритий потенціал та мультиплікаційний ефект для економіки та промисловості.

Великі державні інфраструктурні проекти мають відповідати таким критеріям як сприяння зайнятості, зростання економіки, інноваційність. І, звісно ж, локалізація виробництва та участь у інфраструктурній модернізації власної промисловості.

Модернізація УЗ всім цим критеріям відповідає. «Укрзалізниця» має значну кількість активів, але рівень їх зношеності сягає понад 90%.

Нові локомотиви, швидкісні потяги, рельси, вагони – все це нові робочі місця для українців.

Це надзвичайно масштабний проект з точки зору технологій та інвестицій. І вітчизняні виробники готові його реалізовувати.

Серед спільних пріоритетів також реалізація Міжурядової угоди між Україною та Францією про виробництво електровозів компанією «ALSTOM» з локалізацією в Україні не менше 35%.

Домовилися об’єднати зусилля щодо впровадження Державної програми оновлення парку вантажних вагонів України із максимальним залученням українських виробників. Невдовзі спільно напрацюємо необхідні для її запуску нормативні документи.

Також обговорили програми розвитку пасажирського транспорту та комунальної техніки, активну участь у реалізації яких братимуть вітчизняні машинобудівники. Адже наші технічні та виробничі можливості дозволяють випускати сучасну, якісну та конкуренту за ціною продукцію.

Впевнені, що спільно зможемо напрацювати інструменти, необхідні для успішної реалізації всіх цих напрямків, у тому числі, важливі законодавчі ініціативи.