Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Робоча поїздка Одещиною. Візит до компанії "Стальканат"

Розпочали поїздку Одещиною зі «Стальканату». Тут працюють близько 1000 осіб, середня заробітна плата - 20 000 грн, всі вакансії заповнені. Продукцію компанії купують в 30 країнах світу, з них половина - країни ЄС.

«Для всіх скептиків і опонентів локалізації - ось ще один яскравий приклад того, чому ми впевнені в правильності та ефективності своєї ініціативи, - каже гендиректор ФРУ Руслан Іллічов - Зварювальний дріт, який випускає «Стальканат» використовується при створенні продукції машинобудування - для зварювальних швів. Наприклад, Крюківський вагонобудівний завод - постійний покупець цієї продукції. Буде державна програма розвитку вітчизняного вагонобудування - буде можливість розвитку і зростання у «Стальканату» і його працівників.

Арматурні пасма - використовуються при бетонуванні в будівництві, в тому числі для мостів і естакад. Якщо ми говоримо про «Велике будівництво», то ось прекрасна можливість купувати не турецькі, а українські матеріали. Які, до речі, купують провідні європейські будівельні компанії. Дві третини цієї продукції йде на експорт в країни ЄС.

Дріт для виробництва шпал - буде модернізація інфраструктури «Укрзалізниці», буде більше замовлень, робочих місць і більше податків отримає держава!

Гендиректор компанії Сергій Лавриненко сьогодні передав нам підписи співробітників «Стальканату» на підтримку наших ініціатив - законопроекту № 3739 і проекту постанови КМУ щодо локалізації. Дякую за вашу активну позицію, друзі!».

stalkanat

stalkanat1

stalkanat2

stalkanat3

stalkanat4

stalkanat5