Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу WorldSkillsUkraine наближається до екватора

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine наближається до екватора. Впродовж жовтня змагання відбулися у Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Вінницькій та Волинській областях. Через перехід частини регіонів до “червоної” зони карантину організатори перенесли заплановані у жовтні заходи на листопад.

Наразі в регіональних відборах WorldSkills Ukraine взяли участь близько 160 учнів закладів профосвіти та молодих кваліфікованих робітників. Загалом очікується майже 1000 учасників.

«Престиж робітничої професії сьогодні – це мабутнє нашої країни і побудова економіки. 5 років тому Україна приєдналася до міжнародних змагань робітничих професій WorldSkills International. Саме такі конкурси роблять робітничу професію престижною. Компетенція працівників, їх навички – це ефективна робота наших підприємств», - зазначив Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник, звертаючись до учасників та організаторів змагань.

Нагадаємо:

✅ Федерація роботодавців представляє Україну у міжнародній організації WorldSkills International.

✅ WorldSkills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який називають олімпійськими іграми для студентів і працівників віком від 18 до 22 років.

✅ Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України та об'єднання Укрметаллургпром. Генеральний партнер конкурсу - Метінвест.

✅ Асоціацію Worldskills International засновано 1946 року. Це найбільше змагання у світі: конкурс проводять у 85 країнах, Україна стала членом Worldskills International 2016 року.