Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Разом із нашими міжнародними та українськими партнерами презентували новий проект ФРУ «Підтримуємо український народ та бізнес»

Презентували новий проект ФРУ «Підтримуємо український народ та бізнес» разом із нашими міжнародними та українськими партнерами. Його ключова ідея - підтримка українців через виробництво в Україні.
Зазначили, що сьогодні для нашої країни дуже важлива підтримка світу.

І від імені України, і від імені Федерації роботодавців ми вдячні за неї всім нашим партнерам.

Але ФРУ сьогодні постійно наголошує на важливості економічного розвитку, щоб була зайнятість, щоб наші люди працювали і створювали додану вартість, сказав генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Ми вважаємо, що цей проект має не лише благодійний сенс, а й економічний.

Адже наша ідея полягає у тому, щоб не просто доставляти в Україну допомогу, а виробляти її в нашій країні.

Таким чином ми не лише допомагаємо українцям, а даємо їм роботу та впевненість у майбутньому і, водночас, підтримуємо економіку.

Сьогодні наш пілотний проект - це перший крок і дуже важливо, що наші давні та добрі партнери з нами.

За підтримки проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який фінансується урядом Данії, ФРУ надаватиме допомогу мешканцям найбільш постраждалих від військової агресії рф регіонів України.

А вітчизняні компанії здійснюють виробництво продуктових наборів, які безкоштовно будуть передані жителям цих регіонів.

До цієї ініціативи приєдналися місцеві партнери Федерації - Астарта-Київ та Благодійний фонд «Повір у себе», компанія ІКФ.

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен, звертаючись до учасників події, зазначив, що така ініціатива ФРУ – це дійсно крок уперед у новому напрямку. Адже українські компанії здатні виробляти надзвичайно широкий перелік продукції, вони вже продемонстрували свою здатність до диверсифікації, інноваційність та готовність діяти нестандартно у надскладних умовах. І що виробництво в Україні стимулюватиме як економіку на місцях, так і національну економіку шляхом створення нових робочих місць та збереження існуючих. Саме тому Данія підтримала цю ініціативу через спільний проект із МОП.

Юлія Друмеа, старший спеціаліст у справах діяльності організацій роботодавців офісу МОП для країн Центральної та Східної Європи та Джемал Ходжич, головний технічний радник проекту МОП ДАНІДА «Інклюзивні ринки праці для створення робочих місць» підкреслили, що підхід ФРУ - допомагати українцям, водночас допомагаючи українським компаніям продовжувати їх діяльність – є дуже важливим. І що проект продовжить підтримувати соціальних партнерів та сприяти зайнятості в Україні.

Разом із учасниками презентації у онлайн форматі відвідали підрозділ «Астарта-Київ» - «Волочиськ-Агро» та у режимі прямого ефіру побачили, як готові фуд-бокси відвантажуються для відправки у постраждалі регіони України.

Почули людей, які працюють на підприємстві та які щасливі від того, що можуть своєю працею допомогати українцям, які цього найбільше потребують.

Віктор Іванчик, СЕО агропромислового холдингу «Астарта-Київ» та засновник Благодійного фонду «Повір у себе», які реалізують дуже багато гуманітарних проектів, переконаний, що, об’єднуючи таким чином зусилля для реалізації нашої спільної ініціативи, ми зможемо зробити значно більше, донести допомогу до всіх верств населення, що цього, в першу чергу, потребують і це – надважливе завдання.

Щиро вдячні пану Послу Королівства Данія в Україні Оле Егбергу Міккельсену за висловлену готовність долучитися до презентації нашого проекту іншим іноземним партнерам.

Ми дуже сподіваємося, що вони та уряди їх країн також підтримають цей формат.

002

003

004

005

007

008