Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Провели вебінар: «Часткові кваліфікації. Переваги та перспективи»

#Збережемо_людський_капітал #Разом_заради_перемоги_та_відновлення_країни

Гнучкі програми навчання та швидке працевлаштування за частковими кваліфікаціями.

Саме так можна сказати, коли треба виділити головне, навіщо та чому потрібні часткові кваліфікації роботодавцям.  Виконання певного  виду  робіт на робочому  місці потребує від працівника різного набору навичок, знань, компетенцій але не завжди  з однієї професії. Саме тому досить важливим є те, що в Україні дозволять працевлаштуватися за частковими кваліфікаціями, якщо трудові функції не вимагають від працівника наявності повної кваліфікації, певного функціонала професії.  Трудовим договором можуть встановлюватися умови щодо виконання робіт, які вимагають професійної та/або часткової професійної кваліфікації

Саме за цією тематикою, за участі більш ніж 100 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій, профільних медійних установ та інших зацікавлених сторін відбувся черговий вебінар «Часткові кваліфікації. Переваги та перспективи».

Це вже третій захід, організований Федерацією роботодавців України та Національним агентством кваліфікацій, на якому бізнесу, роботодавцям розповідають про зміни в системі кваліфікацій, які вносить Закон 4147.

Спікери вебінару – Інна Осадчук та Юрій Рашкевич – члени Національного агентства кваліфікацій, які саме курують напрями системи кваліфікацій та  професійних стандартів.

Модератор вебінару – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.

Отже, говорили про те, що таке часткові кваліфікації, як вони  визначаються у професійних стандартах, як отримати та підтвердити часткову кваліфікацію,

як за нею працевлаштуватися та про взаємодію часткової професійної кваліфікації з діючими нормативно-правовими актами.

Приєднуйтесь до спільної роботи, будемо обговорювати разом!

Заходьте в Telegram-канал: Пошук персоналу. Федерація роботодавців України та залишайте свій запит

https://t.me/+EX9S7wsl1Ok4NDNi 

#пошук, підбір, професійний відбір, навчання та розвиток, кваліфікаційні центри,  інші питання

 

2

2

3

5

9

11

15

unnamed

unnamed 4

unnamed 5

unnamed 7

unnamed 9