Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Провели презентацію успішної ініціативи "COOP Danmark" з представлення українських товарів у європейській торгівельній мережі

На найбільшій світовій рітейл виставці у Дюссельдорфі ми разом із представниками торговельних мереж, дипломатами, українськими виробниками провели презентацію успішної ініціативи провідного данського рітейлера з представлення українських товарів у європейській торгівельній мережі.

Вдячні CEO Cоор Danmark Крену Нільсену за те, що знайшов час та можливість особисто розповісти присутнім офлайн та онлайн учасникам презентації про те, як Coop представив у своїх магазинах лінійку українських товарів та провів масштабну промокампанію, яка допомогла як підтримати українських виробників, так і познайомити данців з Україною через її продукцію.

001

Минулого року Coop вирішив запропонувати своїм датським покупцям українські сири, масло, ягоди, кондитерські вироби, джеми, борошно та низку інших органічних продуктів, а також вино та пиво.

Ринкова частка Coop серед роздрібних підприємств Данії оцінюється в 38%. Тож для українського бізнесу це партнерство – вагома перемога та важлива підтримка економіки України.

Нам було приємно дізнатися, що поява українських товарів у супермаркетах Coop не тільки стала важливою підтримкою для України, але й наша високоякісна продукція продемонструвала хороший попит і прибутковість.

006

007

003

Федерація роботодавців України пишається тим, що сприяла цьому процесу разом із Посольством України в Королівстві Данія та Офісом просування експорту.

Щиро дякуємо Coop Danmark за важливу ініціативу та за підтримку України з буквально з тижня війни з рф.

Ми впевнені, що Україна готова до нових ринків!

Українські виробники продовжують вести бізнес, попри безпрецедентні виклики, воєнного часу.

Відкриття нових ринків для українських товарів має велике значення для української економіки.

Ми невтомно працюємо над розвитком більш активного партнерства між українськими виробниками та рітейлерами в інших країнах і сподіваємося, що до неї приєднаються ще багато країн та мереж.

Тож обговорили, як ми спільно можемо масштабувати досвід наших данських партнерів та зробити "Купуй украінське" найпопулярнішим слоганом світової торгівлі.

Зокрема, присутні дізналися про ініціативу ще одного великого європейського рітейлера представити лінійку українські товари у тисячах магазинів своєї мережі. Як тільки промокампанія стартує, ми обов'язково вам про все розкажемо.

Дякуємо за підтримку заходу Міжнародній організації праці.

012

Вдячні нашому другу та однодумцю, члену Президії Ради ФРУ Петру Пилипюку та команді Modernexpo за підтримку та допомогу в організації заходу.

Вражені масштабом та інноваційністю павільйону компаніі на Euroshop 2023, де проходила наша презентація і який, безумовно є топовим та на найвищому рівні представляє Україну.

І про це свідчать черги бажаючих відвідати цей унікальний простір, де є все - магазин, що на практиці демонструє найновітніші розробки компанії для рітейлу, простір для спілкування та навіть власний медіа-холл для масштабних заходів з елементами доповненої реальності.

Це - ще один яскравий приклад того, що, попри всі виклики воєнного часу, український бізнес спроможний бути конкурентним та є надійним партнером для світових лідерів рітейлу.

Віримо, у перемогу і на фронті разом з ЗСУ, і на економічному фронті разом з українським бізнесом!

004

005

008

009

010

011

013

014

015

016