Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Продовжуємо проводити серію вебінарів щодо розроблення професійних стандартів

Прийом на роботу, зміст роботи, необхідні компетенції, оцінка та оплата праці, навчання, кадровий резерв - все це Професійний стандарт!

Він є підґрунтям для формування вимог щодо знань, умінь навичок, компетентностей працівника та інструмент оновлення змісту професійної освіти.

Робоче місце змінилося, воно потребує інших підходів, поведінки, системи оплати. Існуючі описи кваліфікаційних характеристик вже не влаштовують, тому що відбулися зміни у організації робочого/технологічного процесу, інше обладнання, обсяги робіт тощо. На підставі чого підготувати посадові, робочі інструкції, необхідні оргкарти для робочого місця? Підготувати професійний стандарт!

Впродовж останніх років проблеми заповнення вакансій здебільшого розглядаються з погляду невідповідності отриманих освітніх та професійних кваліфікацій вимогам робочих місць. Економіка рухається швидше ніж освіта. Це спричиняє відсутність необхідних фахівців, які би володіли необхідними уміннями, навичками і професійними компетентностями.

Саме тому, дуже важливою є якісна розробка професійного стандарту, чітке розуміння його ролі, урахування усіх можливих тонкощів, перспектив розвитку та змісту професійної діяльності. Профстандарт має бути базою для освітнього стандарту.

Враховуючи важливість та роль професійного стандарту, Федерація роботодавців України спільно з Національним Агентством кваліфікацій продовжує проведення відповідних вебінарів з детального роз’яснення алгоритму підготовки та етапів розроблення професійного стандарту.

За участі більш ніж 110 представників роботодавців, державних та громадських установ, організацій, закладів освіти, галузевих асоціацій, профільних медійних установ та інших зацікавлених сторін «Методика розроблення професійних стандартів. Частина І. Аналіз професійної діяльності».

Спікер вебінару – членкиня НАК Інна Осадчук.

Модератор – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.

Під час заходу, Інна Осадчук розповіла про практичні аспекти розроблення і застосування професійних стандартів, про підходи з визначення їх доцільності і необхідності та вибору/відбору професії або групи споріднених професій, які потребують розроблення цього документу.

Також учасникам було коротко надано інформацію про зміст минулих вебінарів щодо термінів та етапів розроблення, погодження та затвердження профстандартів і дано відповіді на питання стосовно переваг і можливостей професійного стандарту.

Рухаємось далі, відповідно до численних запитів, у наступну п’ятницю 20 травня, 14.00 буде продовжено серію вебінарів щодо детального роз’яснення алгоритму підготовки та етапів розроблення професійного стандарту.
Слідкуйте за анонсами, реєструйтесь для отримання необхідних матеріалів.

Залишайте запит з контактами у Telegram-каналі: Пошук персоналу. Федерація роботодавців України

https://t.me/+EX9S7wsl1Ok4NDNi

#пошук, підбір, професійний відбір, навчання та розвиток, кваліфікаційні центри, інші питання

002

003

004