Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Презентація: «Як українські товари виходять на європейський ринок – успішна ініціатива «Coop Danmark»»

Дорогі друзі!

Федерація роботодавців України має честь запросити Вас на презентацію

«Як українські товари виходять на європейський ринок – успішна ініціатива «Coop Danmark»»

Сподіваємось, вам буде цікаво дізнатися більше про те, як другий за величиною рітейлер Данії успішно представив українські бренди на своїх полицях.

Захід відбудеться 28 лютого 2023 року о 13.00 СЕТ на EuroShop, провідній світовій виставці роздрібної торгівлі, у Дюссельдорфі.

Презентація відбудеться в павільйоні ModernExpo – лідера у створені сучасних рітейл-екосистем - SPRING IS COMING, зал 11 / стенд A04.

Ключовий спікер: Брайан Карстенс, менеджер категорійної групи, Coop Danmark

Коротка передісторія:

Минулого року на полицях магазинів Coop Danmark з’явилася нова лінійка українських товарів.

Після російського вторгнення Coop Danmark вирішив, що настав час почати пропонувати українську продукцію. Після успішних переговорів з виробниками українських продуктів Coop вирішив запропонувати своїм датським покупцям українські сири, масло, ягоди, кондитерські вироби, джеми, борошно та низку інших органічних продуктів, а також вино та пиво.

Процес супроводжувався маркетинговою кампанією, яка закликала споживачів купувати українське, щоб підтримати українців у важку годину.

Ринкова частка Coop серед роздрібних підприємств оцінюється в 38%. Тож для українського бізнесу партнерство з Coop – це вагома перемога та важлива підтримка економіки України.

Нам було приємно дізнатися, що поява українських товарів у супермаркетах Coop не тільки стала важливою підтримкою для України, але й наша високоякісна продукція продемонструвала хороший попит і прибутковість.

Федерація роботодавців України пишається тим, що сприяла цьому процесу, зокрема, допомагаючи в організації зустрічей із виробниками разом із Посольством України в Королівстві Данія та Офісом сприяння підприємництву та експорту (Україна).

Україна готова до нових ринків!

Українські виробники продовжують вести бізнес, незважаючи на безпрецедентні виклики, спричинені війною.

Відкриття нових ринків для українських товарів має велике значення для української економіки.

Це допоможе як підтримати українських виробників, так і познайомити Європу з Україною через її продукцію.

Ми невтомно працюємо над розвитком більш активного партнерства між українськими виробниками та рітейлерами в інших країнах і сподіваємося, що багато країн і роздрібних мереж приєднаються до наших зусиль.

Якщо вам цікаво відвідати презентацію, просимо зареєструватися тут: http://surl.li/eqrzb

Будемо раді зустрітися з вами в Дюссельдорфі.