Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Події тижня (огляд подій ФРУ з 16 до 20 вересня 2019р)

#ФРУ_події_тижня
#Ukrainian_Employers_Weekly

Традиційний огляд подій тижня, що минув.

#тіні_ні!
✅ За ініціативи ФРУ та Об'єднання організацій роботодавців Херсонщини в Херсонській ОДА відбулась нарада з питань подолання нелегальної зайнятості в області.
Детальніше>>>

 

✅ Вже зовсім скоро початок WorldSkills Ukraine 2019. Представники ФРУ взяли участь у першому засіданні Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.
Детальніше>>>

#досить_кидати_сільгоспвиробників
✅ Теорія інвестиційного «кидка» або чому держава системно карає тих, хто хоче працювати в Україні. Маємо змінити ситуацію! Як?
Детальніше у блозі Руслана Іллічова>>>

✅ Роботодавці і профспілки разом з Директором Бюро Міжнародної організації праці для країн Центральної і Східної Європи Маркусом Пілгрімом обговорили хід реалізації поточної програми співпраці між МОП і Україною, позиції соціальних партнерів щодо урядових планів реформ у соціально-трудовій сфері, а також завдання і виклики у сфері тристороннього соціального діалогу
Детальніше>>>

✅ Федерація роботодавців звернулася до Прем'єр – міністра Україна Олексія Гончарука із занепокоєнням щодо загрози руйнування стратегічної для країни вагонобудівної галузі та виробничої бази компонентів до неї.
Детальніше>>>

#дерегуляція
✅ Федерація роботодавців вітає прийняття законопроекту № 1050, яким, зокрема, скасовується ліцензування сфери телекомунікацій та запроваджується механізм повідомлення про початок діяльності.
Детальніше>>>

✅ Комітет транспорту і логістики ФРУ долучився до опрацювання Стратегії закупівель АТ «Укрзалізниця» на 2019-2020 роки
Детальніше>>>

✅ Привітали зі 150-річчям одне з найстаріших підприємств України – публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод». Історія підприємства бере свій початок у 1869 році. Тоді це були невеликі ремонтні майстерні на околиці Кременчука, в Крюкові, Південної (Харківсько-Миколаївської) залізниці, де лагодили паровози і вагони. Нині це успішне багатопрофільне підприємство (виробничі площі займають 100 га).
Детальніше>>>

✅ 20.09.2019 Представники ФРУ разом із головою Київської ОДА та головою Київського обласного об'єднання організацій роботодавців зустрічаються із бізнесом Богуславського району Київської області. Серед обговорюваних питань – важливі для підприємців питання публічних закупівель, професійного навчання, проблем приєднання до газових та електричних мереж та багато інших
Про початок поїздки читайте тут>>>

АНОНС!
! Вже традиційно у вересні Федерація роботодавців України запрошує всіх бажаючих взяти участь у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2019» (25-28 вересня 2019 року, м. Кропивницький).
У рамках виставки відбудеться панельна дискусія «Аграрне майбутнє України: яка парадигма розвитку АПК?».
Детальніше про подію>>>