Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Податковий Комітет ВРУ рекомендував прийняти скандальний "ресурсний законопроект" у першому читанні. У разі підтримки такого рішення парламентом, ФРУ готуватиме правки до другого читання

Сьогодні відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, на якому розглядався проект Закону України №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» та сім альтернативних йому законопроектів.

Під час розгляду пролунало багато критики і зауважень до законопроекту від народних депутатів. Зокрема, різними народними депутатами були озвучені і зауваження Федерації щодо змін до загального адміністрування податків і зборів, прийняття яких призведе до необґрунтованого розширення повноважень податкової служби та зниження інвестиційної привабливості країни, перегляду ставок податків (екологічного, акцизів тощо), обмеження на врахування збитків у фінансовому результаті поточного року, окремих змін оподаткування у аграрному секторі тощо.

За результатами розгляду Комітет рекомендував ВРУ включити проект закону №5600 в порядок денний 5-ої сесії та прийняти його за основу з дорученням Комітету підготувати його до другого читання з урахуванням пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши наполовину строк подання таких пропозицій і поправок.

В разі підтримки такого рішення Верховною Радою України ФРУ готуватиме таблицю правок для надання до Комітету ВРУ України з питань фінансів, податкової та митної політики з метою їх подальшого врахування при доопрацюванні цього законопроекту.

У разі наявності пропозицій, просимо членів Федерації надавати їх на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у формі порівняльної таблиці (шаблон за посиланням) з відповідним обґрунтуванням у довільній формі.

Порівняльна таблиця (шаблон)