Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Перша в Європі партнерська міжнародна онлайн конференція організацій роботодавців

Люди - головне.

Перша в Європі партнерська міжнародна онлайн конференція організацій роботодавців. Посилюємо співпрацю, змінюємо підходи.

В Україні війна стала новим викликом в напрямку збереження трудового потенціалу, компаніям довелося переналаштувати свою роботу, щоб забезпечити у першу чергу безпеку співробітників та їхніх сімей, побудувати виробничу, операційну діяльність в нових умовах.

Треба було змінити і підходи до роботи з персоналом, звичні методи не діють, що може дати результат? Які виклики стоять перед HR-спеціалістами та як вони їх долають?

В листопаді вперше в Україні відбулася партнерська міжнародна онлайн конференція для роботодавців «Роль людського капіталу в економічному відродженні та розвитку».

Федерація роботодавців України(ФРУ) та Конфедерація роботодавців Латвії ( LDDK) при підтримці Міністерства закордонних справ Латвії зібрали на онлайн обговорення актуальних питань майже 200 керівників, HR директорів, фахівців, представників бізнесу, закладів освіти, Міністерств та інших громадських та державних установ, навіть представників бізнес асоціації Молдови.

Учасників конференції привітали керівники організацій роботодавців Латвії та України Ліга Менгельсоне, Руслан Іллічов, HR асоціацій двох кран Єва Сельга та Катерина Ковалевська. Зазначили важливість взаємодії в такий непростий час для України, визначили шляхи посилення один одного для досягнення результату на користь людям та економікам двох країн.

«Конфедерація роботодавців Латвії першою надала допомогу партнерській організації,- підкреслив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов,- та дуже символічним є те, що ми разом вперше проводимо таку партнерську конференцію, яка дозволяє обмінятися найкращими практиками, досвідом роботи з працівниками. Нам потрібні робочі місця в Україні, а значить треба посилювати роботу бізнесу саме з людьми”.

Спікерами першої партнерської конференції для роботодавців від української сторони стали: Рената Делпорте, старший віце-президент, глобальний менеджер з персоналу, SoftServe; Людмила Горова, HR директор Агропросперіс Груп; Людмила Коваль, начальник відділу навчання та розвитку та Інна Федорчук, спеціаліст відділу навчання та розвитку АТ «Фармак».

Досвід латвійської сторони представили Інгріда Роне, експерт зі змін і досвіду співробітників, член правління LPVA; Занда Арнава, амбасадор платформи талантів; Юлія Кудряшова, партнер із залучення талантів Air Baltic Corporation AS.
Спікери поділилися досвідом автоматизації кадрових процесів на прикладі успішного переведення професійного навчання в систему SAP SF, новими підходами та форматами в спілкуванні та організації роботи з бізнесом- Agile спосіб роботи, зазначили дуже важливі аспекти Employer branding як стратегії підбору персоналу.

Були розглянуті питання глобальних та локальних HR трендів 2023, значну увагу викликала тема Wellbeing під час війни.

Також під час конференції експертами Федерації роботодавців України(ФРУ) та Конфедерації роботодавців Латвії ( LDDK) було представлені результати опитування роботодавців двох країн щодо попиту в персоналі, актуальних вакансіях та проблемних питаннях.

Широке спільне обговорення дозволило подивитися на роботу з персоналом двох країн, обмінятися досвідом, кращими практиками, задати питання, прояснити складності, детали реалізації проєктів.

Перша партнерська конференція стала чудовою можливостю об’єднання зусиль організацій роботодавців для посилення спроможності компаній, підприємств. Конференцію планується зробити традиційною та залучати до проведення подібних практик обміну досвідом організацій роботодавців інших кран. Підходи B&B, B&C вже не працюють, на часі актуален новий підхід- Human&Human.

Людиноцентризм – це не лише тренд, це філософія успішної компанії та подальшого розвитку країни в цілому!