Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

"Пакунок малюка" повертається. Ефективні програми повинні працювати - ФРУ

27 жовтня у ФРУ відбувся Круглий стіл та тему «Відновлення видачі натуральної допомоги «Пакунок малюка» за участі народних депутатів, представників Кабінету міністрів України, ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проєктів), підприємців та представників ЗМІ.

Головною темою дискусії став механізм реалізації прийнятої поправки до Закону про «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо відновлення видачі Пакунків малюка в натуральному вигляді.

«Позиція Федерації роботодавців України завжди була такою, що ефективні програми повинні працювати.

Програма з видачі породіллям "пакунків малюка" ще у пологовому будинку зарекомендувала себе як ефективна.

По-перше, тому що в процесі реалізації все більше і більше молодих мам схилялися до того, що «бебі бокси» це краще і вигідніше, ніж грошова компенсація.

По-друге, система тендерів показала, що українські виробники змагаються за можливість бути постачальником товарів для «бебі боксу», - зазначає Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник.

«Бебі бокси» - це вигідно і для батьків, і для виробників.

Адже для нас це робочі місця і розвиток виробництва.

Тому сьогодні ми з народними депутатами, представниками Міністерства соціальної політики і виробниками зібралися, щоб проговорити механізм якнайшвидшого повернення «пакунку малюка».

Наш ключовий пріоритет - щоб Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" був максимально швидко імплементований.

Щоб матусі, які народили вчора - сьогодні і народять завтра - отримали нарешті «пакунок малюка».

Щоб вітчизняні виробники, які інвестували у виробництво товарів для «бебі боксів» - отримали замовлення.

Для цього максимально швидко потрібно запустити процедуру тендерів через систему «Публічних закупівель», щоб відновити видачу пакунків малюка, як зазначено в Законі – з 1 січня 2021 року.

Сьогоднішня зустріч показала, що і Міністерство соціальної політики, і самі виробники налаштовані на конструктивний діалог та відновлення ефективної програми допомоги молодим родинам», - сказав Дмитро Олійник.

Присутні на Круглому столі мали змогу ознайомитись із фінським «Бейбі боксом» (який вважається еталоном і видається вже понад 70 років), і особисто порівняти його з українським аналогом.

01

02

03

04

05

06

07

08

09