Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Опитування. Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі

Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі. Які затребувані кваліфікації, навички? Що змінилося та відбувається зараз на ринку праці?

Федерація роботодавців України у партнерстві з цифровою платформою EU4Skills та job-порталом GRC.UA розпочинає проведення опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти.

Запрошуємо Вас долучитись до опитування та поділитись своєю думкою, щодо оцінки потреб підприємств. Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе визначити актуальні потреби бізнесу та необхідні напрямки для підготовки та подальшого розвитку персоналу.

https://inpoll.org/poll.php

Результати опитування будуть використані виключно в узагальненому вигляді з метою обґрунтування обсягів та удосконалення програм навчання молоді та дорослих.

До відома: всі надані Вами відповіді конфіденційні. Вони будуть використані тільки в статистичних цілях і не будуть передаватись ніяким іншим установам, організаціям або третім особам.

За будь-яких питань звертайтесь, будь-ласка, за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.