Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Німецькі асоціації роботодавців рішуче засуджують російську агресію проти України та активно долучаються до допомоги

Німецькі асоціації роботодавців рішуче засуджують російську агресію проти України. Ця війна є безпрецедентною атакою на європейський мирний порядок, який ґрунтується на свободі, правах людини, територіальній цілісності та праві народів на самовизначення. Про це йдеться у листі Конфедерації німецьких асоціацій роботодавців (BDA) до ФРУ:
 
«Роботодавці в Німеччині глибоко вражені і підтримують Україну та український народ. Наша солідарність з народом України, і ми прагнемо забезпечити, щоб мирне населення отримувало необхідну гуманітарну допомогу.
 
На запит ФРУ ми звернулися до наших членів з проханням надати необхідну підтримку у координації з вами.
 
З початку війни багато компаній брали участь у широкому спектрі ініціатив з надання допомоги. Щоб ефективно об’єднати ці ініціативи, провідні організації німецького бізнесу – Конфедерація німецьких асоціацій роботодавців (BDA), Федерація німецької промисловості (BDI), Асоціація німецької промислово-торговельної палати (DIHK) та Німецька конфедерація кваліфікованих ремесел (ZDH) – започаткували спільну ініціативу #WirtschaftHilft.
 
Як соціальні партнери, німецькі роботодавці, підтримуючи федеральний уряд, виступають за негайне припинення військової агресії в Україні та за відновлення миру», - сказано у зверненні.