Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Недоброчесні практики заволодіння майном мають бути припинені

Боротьба з корупцією та рейдерством не має обмежуватися створенням чергової комісії чи організації та заявами для ЗМІ. Інакше бізнес так і залишатиметься сам на сам у протистоянні з рейдерами та недоброчесними суддями, держреєстраторами і правоохоронцями.

Наразі їх жертвою став бізнесмен Анатолій Юркевич. У січні 2019 році було здійснено рейдерське захоплення його будівель в селі Щасливе під Києвом.

Історія отримала сумне продовження. Новою ціллю рейдерів стала будівля диспетчерської поблизу раніше захопленого майна у Щасливому.

У рамках фіктивного кримінального провадження майно ТОВ "Сітістейтсервіс" передали в управління АРМІ. Тепер будівля Юркевича може бути продана рейдерам за копійки, повідомляє журнал «Бізнес».

Все відбувається точно в рамках схеми, про яку нещодавно розповідав ЗМІ міністр юстиції України Денис Малюська:

- ухвали про арешт і передачу майна прийнято в рамках абсолютно "лівого" кримінальне провадження, по якому немає жодних процесуальних дій, окрім арештів майна

- арештоване майно взагалі не стосується провадження.

ТОВ "Сітістейтсервіс" має намір захищати своє право власності всіма законними способами в Україні та за її межами.

Федерація звертається до Уряду, Ради бізнес-омбудсмена та закликає максимально оперативно розібратися у ситуації, що склалася, а також звернеться до Комісії з питань захисту бізнесу під головуванням Прем'єр-міністра з тим, щоб припинити подібні недоброчесні практики заволодіння майном.