Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Найбільші у світі групи роботодавців і профспілок закликають підтримати невідкладну гуманітарну роботу ООН в Україні

#ФРУ_наші_партнери #працюємо_заради_перемоги

На початку тижня відбулася онлайн зустріч ФРУ з керівництвом Міжнародної організації роботодавців. Розробили план спільних дій з метою підтримки України та українських роботодавців у надскладні часи війни з російським агресором.

І от найбільші у світі групи роботодавців і профспілок закликають підтримати невідкладну гуманітарну роботу ООН в Україні.

Міжнародна організація роботодавців (IOE) та Міжнародна конфедерація профспілок (ITUC) закликають своїх членів та міжнародну донорську спільноту підтримати екстренне звернення Верховного комісара ООН у справах біженців, щоб допомогти цивільним особам, які рятуються від збройного конфлікту в Україні.

МОР, членом якої є ФРУ, представляє близько 50 мільйонів компаній у більш ніж 150 країнах. МКП представляє 200 мільйонів членів у 163 країнах.

Гуманітарна ситуація в Україні та прикордонних країнах швидко погіршується із загостренням конфлікту. Гуманітарні групи повідомляють, що близько 12 мільйонів людей переживають надзвичайні труднощі та страждання, не мають доступу до таких предметів першої необхідності, як вода, житло, їжа та належне медичне обслуговування, тоді як, за прогнозами, понад 4 мільйони українських біженців потребуватимуть захисту та допомоги в сусідніх країнах у найближчі місяці.

«МОР та МКП готові зробити все можливе, щоб допомогти жертвам цього конфлікту. Разом ми підтримуємо заклики до захисту мирного населення та відкриття гуманітарних коридорів. І разом ми готові сприяти діалогу через наші спільні канали комунікації та працювати над припиненням цієї жахливої людської катастрофи», – пояснює Роберто Суарес Сантос, Генеральний секретар МОР.

«Підтримка звернення Верховного комісара ООН у справах біженців є абсолютно життєво важливою. Усі постраждалі, ті, хто в Україні та ті, кому довелося тікати, потребують підтримки міжнародного співтовариства», – каже генеральний секретар МКП Шаран Берроу.

МОР та МКП закликають своїх членів та міжнародну донорську спільноту зробити внесок на заклик Верховного комісара ООН у справах біженців.