Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

На базі ФРУ відбулося перше засідання оновленого складу Наглядової Ради Університету митної справи та фінансів

Університет Митної справи та фінансів у 2014 році об’єднав два навчальні заклади: Академію митної служби України та Дніпропетровську державну фінансову академію. Готує професійні кадри для митних органів.

До лав Наглядової Ради Університету, зокрема, долучився Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник, а очолює її Голова Митного комітету Федерації Анатолій Макаренко.

Учасники засідання розглянули низку питань про стан та напрямки роботи навчального закладу.

Голова вченої ради Віктор Ченцов презентував членам Наглядової Ради діяльність Університету та разом із головою Наглядової ради Анатолієм Макаренком розповів про перспективний план роботи.

«Майбутнє країни, яке виборюють наші воїни на фронті, знаходиться сьогодні за шкільними партами та в студентських аудиторіях. Зберегти його і дати шанс на реалізацію - наша місія», - переконаний Анатолій Макаренко.

Дмитро Олійник підкреслив, що питання професійної освіти завжди було і залишається у фокусі уваги Федерації роботодавців України. Адже воно, безумовно, є для нас пріоритетним. Вже багато років представники роботодавців є учасниками робочої групи з розробки законопроекту "Про професійну освіту", беруть активну участь у роботі Національного агентства кваліфікацій, НАЗЯВО, інвестують в проекти професійної освіти.

Офіційний прес-реліз заходу – за посиланням.

Бажаємо Наглядовій Раді Університету митної справи та фінансів плідної роботи!

02

03

04

05