Новини

Новини об’єднання, ділові новини та події

Міжвідомча робоча група з питань детінізації економіки та розвитку добросовісної конкуренції

Взяли участь в засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань детінізації економіки та розвитку добросовісної конкуренції, що відбулася в Міністерство економіки України. Зустріч була присвячена пошуку шляхів детінізації земельних відносин, а також ринків алкоголю та пально-мастильних матеріалів.

Щодо детінізації алкогольного ринку директор Департаменту економічної політики ФРУ Сергій Салівон виступив із аргументацією щодо недоречності скасування мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, яке обговорювалося на зустрічі з подачі ДБР. Таку ж позицію висловили представники Міністерства фінансів та ДПС. А також щодо необхідності перенесення уваги правоохоронних органів, які мають протидіяти нелегальному виробництву спирту, саме до місць його вироблення, замість спроб наздоганяти інтернет-сайти та розповсюджувачів.

Щодо детінізації рикну паливно-мастильних матеріалів, Віце-президент компанії АТ "КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» Юрій Кучабський доповів про нові способи ухилення від сплати податків на АЗС, які не можуть бути реалізовані без змови із сервісними організаціями, які займаються обслуговуванням спеціалізованих РРО та інші варіанти ухилення.

Представники влади доповіли про нові законодавчі зміни, які мають стати перепоною на шляху ухилення від сплати податків та проведення тіньових операції. Говорили про посилення боротьби із тінню після повноцінного запуску роботи Бюро економічної безпеки, яке очікується до кінця поточного року тощо.